Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucsot csináltam belőle,...

Papucsot csináltam belőle, eltűnt a szenvedély?

Figyelt kérdés

4 év alatt átalakitottam "tökéletes" férfivé:rá se néz másra,házimunkát végez,mindenben kikéri a véleményem,kezeli a hisztim,bármit megtesz,sokszor kérnem se kell,kitalálja magától..és feleségül akar venni meg 2 szép gyereket,és az álomház is lerajzolva...

Amikor megismerem,ellentéte volt,ez vonzott.

Most meg?

Barátnak tökéletes,de már rosszul vagyok,hogy csak a kedvemben akar járni.


Erre akkor jöttem rá amikor az egyik olyan kollégám kezdett el udvarolni,mint ő volt régen...

Mit csináljak?


2011. jún. 19. 14:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
83%
Remélem ez csak valami nőellenes kamukérdés. Jó lenne ha nem égetnéd be a nőket...
2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

nem az

sajnos

2011. jún. 19. 14:46
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
üljetek le beszélgetni, mondd meg neki, h szeretnéd h ujra legyen önmaga, olyan mint mikor megismerted, szerintem neki is az az igazi arca és most vmilyen szinten szerepet játszik, mert szeret...szoval van esély a visszaváltozásra, biztosan szeret téged, ha mindenre képes, és ha te is szereted akk nehagyd h ez végett tönkremenjen a kapcsolat.
2011. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok...

Nagyon egyszerű: MONDD MEG NEKI, HOGY MIT AKARSZ. ne utalgass finoman, ne utalgass egyértelműen. Csak mondd.

2011. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%

Nem a tökéletes férfi kell neked, hanem a kihívás, hogy a "macsó"-ból papucsot faragj. Mert ehhez az kell, hogy a férfi imádja a párját és hajlandó legyen megváltozni érte. Téged ez az izgalom hajt, hogy erre képes vagy. Addig érdekelne a másik is, amíg ilyen, és van kihívás abban, hogy megváltoztasd.

Magadba kellene nézned jobban, megismerni önmagadat, mert így -szerintem- kicsi az esélye, hogy jól működő párkapcsolatot kialakíts.

2011. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

Szegény pasi...

Most már értem miért mondja mindig azt a párom, hogy belőle aztán soha nem csinálok papucsot...ha nem tetszik meg keressek magamnak olyat.


Tényleg igaza van, hogy nem kell figyelembe venni a hisztijeimet...micsoda ostobák tudunk lenni, mi nők!:S


Nem tudok együtt érezni veled, te akartad ha visszaváltozik (amit már nem tud) az se lesz jó mert hozzászoktál a jelenlegi helyzethez, ha ilyen marad az sem jó.

Felnőtt vagy találd ki mit akarsz!

2011. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

beszélgettünk már erről,de csak megsértődött

Merthogy neki ez igy jó,örüljek én is,más nő örülne ha napi 24 órát csak a kedvét lesnék


De én nem birom a nyugit,nem birom,hogy összenőttünk,nélküle sehova nem lehetelmenni,még vásárolgatni is jön velem...áhh...


az összes haverját kiiktatta,minden szabadidejét velem tölti

2011. jún. 19. 14:55
 8/46 anonim ***** válasza:
75%
Sztem dobd ki az úgyis olyan nőiesen korrekt lenne...
2011. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%
Senkit nem tudsz "átalakítani" ilyen volt előtte is, csak végképp megunta a harcot.
2011. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
63%

És akkor még kérdik miért kezdenek inni az emberek..


Az iylen nők miatt...

2011. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!