Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucsot csináltam belőle,...

Papucsot csináltam belőle, eltűnt a szenvedély?

Figyelt kérdés

4 év alatt átalakitottam "tökéletes" férfivé:rá se néz másra,házimunkát végez,mindenben kikéri a véleményem,kezeli a hisztim,bármit megtesz,sokszor kérnem se kell,kitalálja magától..és feleségül akar venni meg 2 szép gyereket,és az álomház is lerajzolva...

Amikor megismerem,ellentéte volt,ez vonzott.

Most meg?

Barátnak tökéletes,de már rosszul vagyok,hogy csak a kedvemben akar járni.


Erre akkor jöttem rá amikor az egyik olyan kollégám kezdett el udvarolni,mint ő volt régen...

Mit csináljak?


2011. jún. 19. 14:40
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
48%
"Amit főztél, edd is meg." Komolyan nem értem a nőket, pedig én is az vagyok...
2011. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

a haverjait viszont nem én iktattam ki,mai napig mondom h menjen,legalább tudnék én is menni

Hivják is,mégsem megy.Itthon szeret ülni a gép előtt.

Inni annyit ihat amennyit akar,de aztmeg magától nem,mert vezet sokat

2011. jún. 19. 15:12
 23/46 anonim ***** válasza:
90%
szerintem akkor beszéld meg vele azt,hogy maradjon olyan amilyen (hiszen akit szeretünk azt elfogadjuk olyannak amilyen),viszont,kicsit "engedje rövidebbre a pórázt", tehát kicsit hagyjon szabadabban,mert "megfulladsz" a túlzott szerelemtől.. Néha menj el a barátnőiddel, vagy vásárolgass, mondd meg neki,hogy vegye fel a kapcsolatot a barátaival és néha kicsit menjen el ő is, nyugodtan,mert szeretnél mondjuk ellazulni. És akkor te otthonlehetsz egyedül , vehetsz relaxáló fürdőt, ilyesmi, és pl amig elmegy addig teleszórhatod rózsaszirmokkal a lakást,és gyujthatnál gyertyákat, rakj be vmi hangulatos zenét. Ha esetleg tudod,hogy mikorra ér haza (és mondjuk nem vagy ráhangolodva a szeretkezésre) ,akkor előtte probáld meg felizgatni magadat, hogy mikor hazaér akkor "rávethesd" magadat.. ha ez nem dobja fel a szexuális életeteket, akkor te már tuti ,hogy nem vagy szerelmes..
2011. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz senki papucs. A papucs eleve az, a férfit meg nem tudod azzá tenni. Ilyen egyszerű.
2011. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
95%

Ezért kellene segítséget igénybe vennetek (párterapeuta, pszichológus vagy egy bölcs barát), aki kívülről lát rá a problémátokra.


Ti most egyhelyben topogtok, nem juttok előbbre, mert már évek alatt kialakult játszmáitok vannak, amik ugyanarra a sémára zajlanak le, ugyanazzal az eredménnyel kettőtök között.


Persze mindezt csak akkor, ha még te is szeretnéd ezt a kapcsolatot.

2011. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

épp ez az

már nem tudom mit szeretnékmérleg egyik serpenyője: tökéletesen megtervezett jövő,ami unalmas

másik serpenyő: bizonytalan jövő,ami izgalmas is lehet

2011. jún. 19. 15:42
 27/46 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom miért kellett átalakítanod olyanná, akit nem szeretsz később. Azt érdemelnéd, hogy elhagyjon egy másik nő miatt. Komolyan szánalmas vagy. Jöjj össze a kollégáddal, alakítgasd át őt is, aztán dobd a pi...ba! Az ilyen nők miatt szenvednek a pasik, pedig én is nő vagyok!
2011. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok szünetet. Költözzetek külön, úgy kiderül, hogy hiányzik-e a másik annyira, hogy az már fáj, vagy simán zajlik tovább az élet a másik nélkül. Ebben az a rizikó, hogy a párod, aki eddig ragaszkodott hozzád, szóval ő is juthat arra a következtetésre, hogy "szebb a világ egyedül".
2011. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
76%
Mindenekelőtt magadat változtasd meg! Tanuld meg tisztelni a másik ember egyéniségét. Húzd vissza az erősza-csápokat, kérjél bocsánatot a paucsodtól, és mondd neki, hogy meneküljön tőled, talán még nem késő.
2011. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Szegény pasi! :(

Ezt alaposan elszúrtad. Beleszerettél egy oroszlánba, aztán házicicává szelídítetted, de most nem tudsz vele mit kezdeni, mert te az oroszlánokat szereted.

Nem tudok tanácsot adni, de nem is biztos, hogy ti összeilletek. Csak azt remélem, hogy nem csalódik miattad örökre a nőkben.

2011. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!