Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha így...

Mit szólnál hozzá, ha így beszélne rólad a saját apád?

Figyelt kérdés

Otthon lakom, másfél éve dolgozom. Most eldöntöttük párommal, hogy albérletbe megyünk. Ezért most én vagyok a mocskos szemét, semmirevaló apám szerint, aki lóf*szt nem csinál. 12 órában dolgozom, szerinte másodállásban is kéne nyomnom, mert így túl sok a szabadidőm(?), ja és pénzkidobás albérletbe menni... Gondolom, szerinte úgy 40 éves koromig itthon kéne laknom, míg saját házra nem telik önerőből.

A bátyám közel a 30-hoz életében egy percet sem dolgozott, de ő velem ellentétben Isten a szüleim szemében, mivel ő diplomás, én meg csak érettségizett vagyok (kétszer léptettek elő a sz*ros érettségimmel másfél éven belül, mert nyilván olyan rosszul végzem a munkám...). Igaz, ő jelenleg egész nap(!), de én vagyok a dologtalan, sz*r alak, aki apámat a sírba viszi.

Jelenleg odakint apám szitkozódik rólam...

"Drága" bátyám ha szól is hozzám, lekezelő; húzzam le magam a wc-n, mert csak egy gyári munkás vagyok... Én szólni ne merjek egy olyan kitanult embernek, mint ő...

22L


2011. jún. 16. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pofánvágnám hogy kiköpné a fogát és kib*sznám az ajtó elé, ha nálunk ilyen lenne

Szerencsére nem mer szólni

24/f

2011. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hali

Szerintem költözz el otthonról hónapokig ne keresd ,ha keres is akkor legyél vele lekezelő amilyen ő veled és akkor lehet ,hogy le fog esni neki.

2011. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy jó ideig nem járok haza, vagy őt elkerülve maximum...

Már megkaptam a jókívánságokat, miszerint a híd alatt végzem, felkopik az állam, stb.

Sajnos úgy kell elmennem otthonról, hogy utána soha vissza nem térhetek.

2011. jún. 16. 19:47
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is elköltöznék.

A szüleid is és a bátyád is frusztráltak, amiért te, ugyan nehéz munkával, de valamennyire előrébb kerültél, egy érettségivel, mint a bátyád a diplomájával, és rajtad töltik ki a hülyeségüket.


Amúgy, sose fogom megérteni, hogy a XXI. században miért nagyobb érték a fiúgyerek, mint a lánygyerek.

2011. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy nem a legérettebb módszer, de ha már lusta semmirekellő vagyok, ki is érdemelném a dicséretet, és tényleg nem csinálnék semmit.
2011. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém is ugyan ezt játszotta, csak kicsit korábban kezdte, nem 22 éves koromban.. 19 évesen hirtelen külföldön találtam magam, azóta megvan mindenem ami kell, úgy, hogy nem függök senkitől..
2011. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ne törődj vele,és hagyd ott őket a faszba.tudom,tudom,könnyű ezt mondani,mert azért mégis csak az apád,és szarul esik amit mond.Kb.nálam is ugyan ez a helyzet,csak az én faterom még cifrábbakat mond.

és am anyud mit szól ehhez?

2011. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is büszke lehetsz magadra, bírd ki az uccsó heteket velük, tűrd még el, és valóban megbánják majd. Oké, hogy valószínű jót akarnak neked, féltenek, csak hát nem a legjobb módon tudatják ezt veled. Lehet bármi okuk arra, hogy ne bízzanak abban, hogy menni fog ez neked?
2011. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!