Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha így...

Mit szólnál hozzá, ha így beszélne rólad a saját apád?

Figyelt kérdés

Otthon lakom, másfél éve dolgozom. Most eldöntöttük párommal, hogy albérletbe megyünk. Ezért most én vagyok a mocskos szemét, semmirevaló apám szerint, aki lóf*szt nem csinál. 12 órában dolgozom, szerinte másodállásban is kéne nyomnom, mert így túl sok a szabadidőm(?), ja és pénzkidobás albérletbe menni... Gondolom, szerinte úgy 40 éves koromig itthon kéne laknom, míg saját házra nem telik önerőből.

A bátyám közel a 30-hoz életében egy percet sem dolgozott, de ő velem ellentétben Isten a szüleim szemében, mivel ő diplomás, én meg csak érettségizett vagyok (kétszer léptettek elő a sz*ros érettségimmel másfél éven belül, mert nyilván olyan rosszul végzem a munkám...). Igaz, ő jelenleg egész nap(!), de én vagyok a dologtalan, sz*r alak, aki apámat a sírba viszi.

Jelenleg odakint apám szitkozódik rólam...

"Drága" bátyám ha szól is hozzám, lekezelő; húzzam le magam a wc-n, mert csak egy gyári munkás vagyok... Én szólni ne merjek egy olyan kitanult embernek, mint ő...

22L


2011. jún. 16. 19:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*egész nap a gép előtt ül, más egyebet sem csinál -ezt a mondatot véletlen töröltem.
2011. jún. 16. 19:11
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elmentem volna onnan.
2011. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ideje otthagynod azt a házat... Költözz csak, éld az életed.
2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy a pároddal összeköltöztek.
2011. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne halgass rájuk.Szedd össze a holmidat és ha teheted menj minnél hamarább albérletbe.Apádat végig se hallgatnám,a bátyád meg tényleg nem normális.
2011. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
költözz el a fenébe és felejtsd el őket, csak ennyit tudok mondani
2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 TOMAtm ***** válasza:
100%

ne hunyászkodj meg.küld el őket a f*szba.de rendesen.

amit most leírtál meg is teszi kezdetnek.esetleg hozzátehetnéd h ilyen szemét hozzáállással akkor lennél ostoba ha velük maradnál.és ez igaz is.irány az albérlet és a függetlenség.énis ezt csináltam annakidején.

2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
APAD TAHO BATYAD EGY BUZZZII FAX
2011. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszitek,menjetek!!! Próbálj meg úgy elköltözni,hogy ne vessz össze senkivel.Hidd el,az idő megoldja.Pár hónap múlva örülni fognak,ha hazalátogatsz.Éld a saját életed, de ne bánts meg senkit.Nehéz,de nyeld le,hogy most bántanak.Meg fogják bánni.

Te mindig fogsz munkát találni,mert akarsz is.Nem szégyelsz dolgozni.A családod jelenleg nem veszi tudomásul,hogy felnőttél.

Menj,és legyetek boldogok!!!

2011. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én már rég nem élnék itthon, már év elején össze akartam költözni a párommal, de akkor az utolsó pillanatban időt kért. Most komolyan gondolja. Ma voltunk albit nézni, tetszett is, de még másfél hónapig a tulaj benne lakik, utána vehetjük ki. Nagy választék nincs, ezt meg akarjuk várni.

Csak sajna valszeg, míg el nem tudok menni itthonról, az eddigieknél is durvább dolgokra készülhetek fel. :( Igyekszem nem tudomást venni róluk, de örökké arra gondolok, mivel érdemlem ki ezt? Volt nem egy eset, hogy szembeszálltam velük, most már kedvem sincs...

2011. jún. 16. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!