Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most félreértem, vagy valami...

Most félreértem, vagy valami tényleg nagyon nem stimmel?

Figyelt kérdés

Véletlenül bejutottam a barátom közösségi oldalára. (Mármint a profiljába) A chatablakban olyat olvastam, amire sosem számítottam. Egy másik nővel írogatott (aki már 50 éven felül van!!!), ilyeneket írt neki, hogy gyönyörű vagy, meg, hogy ha otthon lennék, akkor nem lenne gond, hogy kivel szexelj, és hasonló.

Mikor hazajött kérdőre vontam, azt mondta, hogy egy régi ismerős, és csak viccelődtek. Azt mondta, hogy neki sosem kéne ilyen idős nő, meg hogy sosem csalna meg. Azt is mondta a nő kollégája volt, de a volt kollégái közül eggyel sem közös ismerős... Most már tényleg nem tudom mit gondoljak... az valahogy nem tudom elhinni, hogy egy 50-en felüli nővel megcsaljon (mi még mint a ketten 30 alatt vagyunk), de akkor mi ez az egész? Csak én értem félre?


2011. jún. 16. 18:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

21:04

Bármelyik szó? Mivan?!

2011. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!