Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most félreértem, vagy valami...

Most félreértem, vagy valami tényleg nagyon nem stimmel?

Figyelt kérdés

Véletlenül bejutottam a barátom közösségi oldalára. (Mármint a profiljába) A chatablakban olyat olvastam, amire sosem számítottam. Egy másik nővel írogatott (aki már 50 éven felül van!!!), ilyeneket írt neki, hogy gyönyörű vagy, meg, hogy ha otthon lennék, akkor nem lenne gond, hogy kivel szexelj, és hasonló.

Mikor hazajött kérdőre vontam, azt mondta, hogy egy régi ismerős, és csak viccelődtek. Azt mondta, hogy neki sosem kéne ilyen idős nő, meg hogy sosem csalna meg. Azt is mondta a nő kollégája volt, de a volt kollégái közül eggyel sem közös ismerős... Most már tényleg nem tudom mit gondoljak... az valahogy nem tudom elhinni, hogy egy 50-en felüli nővel megcsaljon (mi még mint a ketten 30 alatt vagyunk), de akkor mi ez az egész? Csak én értem félre?


2011. jún. 16. 18:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Soha nem kutattam utána, én mindig is megbíztam benne.

Az oldal meg nyitva maradt, nem lépett ki, csak tette le aludni a gépet. Én meg mikor megjöttem, megnyitottam az oldalt és ott voltam bent.

Azt nem írtam, hogy nem otthon élünk, így a nővel szerintem jó ideje nem találkozhatott. Csak tudnám ki ez a nő és honnan ismeri...

2011. jún. 16. 18:59
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

18:54-es

Én pl úgy lépek be barátom közösségi oldalára, h megnyitva hagyta az én gépemen.

Mondjuk nem nézegettem semmit, szóltam neki h úgy hagyta, azóta is úgy van, azóta se kutakodok. Fő a bizalom :)


Egyébként nekem gyanús a sztorija

2011. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%

Elsőnek is.. véletlenül belépni?? Most próbálkoztál "szórakozásból" a jelszavával? Vagy nem jelentkezett ki..?


Másodjára meg. Ha hirtelen vontad kérdőre, akkor azon nyomban nem tudott hazudni neked sztem. Az arca mit árult el? Megrémült, vagy nem reagálta túl, lazán vette? Én ezek után nehezen tudnék benne megbízni. Nem szép dolog a másik után nyomozgatni.. de sztem figyelgesd, ki tudja mi történik később. Egyet mondok, ha a jelszavat megváltoztatja, vagy vmi ilyesmi, tuti van vmi.


Harmadjára pedig.. komolyan mondom az ilyen kiéhezett nők undorítóak.. Főleg ha volt kollégája, tudja, hogy kapcsolatban van. GUSZTUSTALAN NÉMBER!

2011. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Szerintem ronda a nő, ráncos is a bőre, meg minden.

Az a tipikus szép szeretnék lenni, de már nem vagyok az.


Azt sem értem, hogy mikor meséltem a barátomnak, hogy egy barátnőmnek 47 éves a pasija, akkor fújogott, meg ki volt akadva, hogy hogy lehet ennyivel idősebbel kezdeni. És ez hónapokkal ezelőtt volt.


Ja, és még annyit akartam, hogy ősszel lesz esküvő, meg elvileg most kezdtük volna a babaprojektet. És én alapvetően őszinte embernek ismerem (Két éve vagyunk együtt), aki megmondaná ha gáz lenne.. Ezért vagyok teljesen paff és értetlen.

2011. jún. 16. 19:04
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
Ha ronda, ráncos néni, akkor ne aggódj. Csak nem gerontofil a párod. Valszeg nagyobb esélye van annak, hogy vicceltek, mint, hogy közük lenne egymáshoz. Lehet, hogy régen volt valami köztük... fujj.
2011. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Tuti hogy itt már valami nem stimmel. Ez olcsó,szar duma amit a pasid mondott. Igazából ez elég szánalmas az ő részéről..Nyisd fel a szemed,mert ez biztos nem " viccelődés " :)
2011. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

18:54

Exem véletlen belépett az én email fiókomba. Egy gépünk volt, nem nézte kinek a neve van beírva, jelszavak meg voltak jegyezve, csak nyomott egy belépés gombot, aztán nem értette mik azok az emailek. Itt álltam mellette. Na így lehet pl. véletlen belépni.

Ja, ebben a sztoriban én vagyok a nő.

2011. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 TOMAtm ***** válasza:
23%

nem hiszem h lenne köztük valami,ilyeneket énis írok haver-csajoknak,de erről mindenki tudja h csak duma,soha nem kerül szóba ha személyesen találkozunk.

ja és szégyeld a pofádat amiért mások privát dolgaiba beleolvasol!ez aljas tetű dolog,én egy ilyen után(pláne ha a fejemhezvágod h miket irtam) azonnal kitennélek,szóval becsüld meg a barátod.

2011. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Na hogy még én szégyelljem magam... Szégyellje magát ő, miért nem vigyáz jobban? Meg amúgy is, én se szoktam kilépni a semelyik oldalról, bármikor simán megnézheti, nekem nincs takargatnivalóm, nyugodtan megnézheti.

Amúgy érdekes, ő nem kérdezte miért néztem meg, meg nem mondta, hogy szégyelljem maga...

2011. jún. 16. 19:26
 20/31 anonim ***** válasza:
18%
Nem gondolod, összhangban a válaszadók többségével-bár az elején mintha ezért az első hozzászólókat erőteljesen elítélték volna, hogy felvetették- szóval nem érzed, hogy nem lehetett volna beleolvasgatni valakinek a levelezésébe? Elsősorban: ez a magántitok sérelme. Másodlagosan. ízléstelen. Harmadszor: magadat hozod olyan helyzetbe, hogy válaszokat keresgélj. Negyedszer: semmit sem tudsz a férfiak lelkivilágáról (szeretnek játszani a gondolattal, mi lenne, ha...) Ötödször: ha vele szórakozott, veled is megtehette : Mert ha nyitva hagyta, semmit se jelent neki a nő. Ahogy te sem, ha rájön.
2011. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!