Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most félreértem, vagy valami...

Most félreértem, vagy valami tényleg nagyon nem stimmel?

Figyelt kérdés

Véletlenül bejutottam a barátom közösségi oldalára. (Mármint a profiljába) A chatablakban olyat olvastam, amire sosem számítottam. Egy másik nővel írogatott (aki már 50 éven felül van!!!), ilyeneket írt neki, hogy gyönyörű vagy, meg, hogy ha otthon lennék, akkor nem lenne gond, hogy kivel szexelj, és hasonló.

Mikor hazajött kérdőre vontam, azt mondta, hogy egy régi ismerős, és csak viccelődtek. Azt mondta, hogy neki sosem kéne ilyen idős nő, meg hogy sosem csalna meg. Azt is mondta a nő kollégája volt, de a volt kollégái közül eggyel sem közös ismerős... Most már tényleg nem tudom mit gondoljak... az valahogy nem tudom elhinni, hogy egy 50-en felüli nővel megcsaljon (mi még mint a ketten 30 alatt vagyunk), de akkor mi ez az egész? Csak én értem félre?


2011. jún. 16. 18:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak... ezt sajnos nem nagyon értettem...

1. Miért jelentenék neki semmit? Az ember nem vesz feleségül valakit, meg tervez vele házat, meg gyereket, meg minden mást, és épít fel vele közös életet, aki semmit sem jelent neki. Errefelé legalább kedvelni szokták a másikat, mielőtt ilyesmibe kezdenének vele.

2. Most nagyon sarkítva, de ha én szemét módon megcsalom a párom, és ő meg rájön, akkor ő a hibás?? Mondom hogy nem nyomozok utána!!! Ha nem lett volna ott a kétértelmű (vagy egyértelmű??) szöveg, már nem is emlékeznék, hogy voltam a profiljában. Nehogy már én legyek a rossz. Már bocsesz, de olyan is van, hogy levéltitok, mégis fel szoktuk bontogatni egymás leveleit. (Ő is az enyémeket) Soha nem gondoltam, hogy hogy ez probléma lenne. Mondom, nyugodtan olvasson bele a leveleimbe, vagy a mailjeimbe, lépjen be bármelyik profilomba, olvassa el az smseimet, vegye fel a telefonomat ha szól, nekem nincs takargatnivalóm.

2011. jún. 16. 19:57
 22/31 anonim ***** válasza:
64%
Ad komment: e szerint neki volt. Nem tudhattam, hogy a "barátod" egyben férjed is. Talán máskor fogalmazz érthetően. Mert a "férjem" nem a "barátom" kategória.
2011. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Legutolsó válaszló nem igazán értelek. Előzőleg írta a kérdező, hogy házasságot, és babát terveznek. Szóval a férje lesz..., ha minden jól megy.
2011. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsi lennék azoknak az embereknek a párjuk háta mögött folytatott levelezésére, akik kiakadnak azon, hogy valaki beleolvas egy előtte nyitva felejtett beszélgetésbe. Ha az illető talál valamit, levonják a következtetést, hogy szegény ártatlan csak online kufircolást folytatott valami nőcivel, de a rohadt szemét aki beleolvasott, na az a bűnös.... Gondolom az ilyenek akkor is ezzel védekeznek, mikor ők buknak le. És még nekik áll feljebb, és még ők az ártatlanok, és a másik hogy a fenébe képzeli, hogy lebuktatja őket?!
2011. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van, elkerülte a figyelmemet a kommenteje. Kérdésem: ha te a jövendőbelidet jellemezed (akivel babát tervezel), akkor barátom-at írsz a kérdésbe? Elég furcsa.

Ha teljesen bizonyos lenne a választásában, akkor legfeljebb a kommentbe írja, hogy "barát", mert ez a divat. A hideg kiráz a "párom" kifejezéstől, de a nagy átlag inkább ezt írta volna. Magára vessen, ha más is félreérti. A barátom a szomszédom is. Meg a szobatársam. Meg akivel 2 hete jöttem össze. Nem kellene kommentben magyarázni.

Érdemben: ha ilyen komolynak vélek egy kapcsolatot, semmi esetre sem írok ki egy kétes és kilesett helyzetet az internetre. Ha jól ismerem az emberem, csak hülyéskedett valakivel, és levonom a megfelelő konzevenciát, hogy valószínűleg nem nőtt be a feje lágya. Ha komolynak vélem a dolgot, elrohanok az anyámhoz, és lemondom az esküvőt. Aztán lehet, hogy megbánom, és hazacuccolok, de a kettő között az utolsó, ami eszembe jut, kiírni az esetet világhálóra.

2011. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Ha teljesen bizonyos lenne a választásában, akkor legfeljebb a kommentbe írja, hogy "barát", mert ez a divat. A hideg kiráz a "párom" kifejezéstől, de a nagy átlag inkább ezt írta volna. Magára vessen, ha más is félreérti."


Komplett hiszti megy itt napok óta, hogy a párom szó milyen gáz és ciki, és hogy akkor már inkább a barátom/barátnőm. Neked is hideglelésed van tőle, de inkább azért használja azt, hogy értelmezd a kérdést, ami így is-úgy is ugyanaz, csak egy szó más benne, amit ebben az estben nehéz másképp értelmezni (barát mint szomszéd). Lehet hogy a kérdezőnek is hideglelése van a párom szótól. De nem tökmindegy, hogy barát, pasi, pár, élettárs, vőlegény, férj????

2011. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Én sem kérnék itt soha magánéleti kérdésekben tanácsot, met van akivel megbeszéljem az ilyen dolgokat. De másoknak szívesen segítek ha tudok, hisz vannak olyan emberek akiknek nincs kivel megbeszélniük az ilyen problémákat.
2011. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%

20.43

nem tök mindegy. Komoly kérdésben bármelyik szó önértékelése zavarra, és/vagy párkapcsolti bizonytalanségra utal. Ha kiírja, kiváltképp.

2011. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
A sogornomet (ferjem huga) 9 evig hulyitette egy ilyen alak, a lany a legszebb eveit pazarolta ra, 26 eves volt mikor osszejottek. Namost kiderult (9!!! ev utan), hogy a pasi a nala joval oregebb noket kedveli. Elso alkalommal mikor lebukott, s lehazudta a csillagokat is az egrol, hittunk neki. A neni is tagadott mindent. A masodik lebukasanal a nenike azonban bevallotta, es meg azt is mondta a sogornomnek, hogy "ugye nem hiszed, hogy csak mi ketten vagyunk neki?"! Ugyhogy ezek utan en elkepzelhetonek talalom, hogy a te parod is csinalhat ilyet.
2011. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

En erre csak azt irom,h akarmilyen jo kollegano,vagy kollega ilyen dolgokkal nem viccelunk"hogy gyönyörű vagy, meg, hogy ha otthon lennék, akkor nem lenne gond, hogy kivel szexelj"!Nehari de ez nem vicc.


Ez aztan szep vicc.

2011. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!