Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogom még bírni?

Meddig fogom még bírni?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyunk együtt,minden tökéletes volt,mikor bekövetkezett náluk a pénzhiány.. Kb fél éve nekiállt keményen melózni, éjjel-nappal mindent bevállalt, ha kis ideje volt,akkor aludt,nem találkoztunk,vagy szinte alig..

Tűrtem folyamatosan,mindig azt ígérgette,hogy nyáron velem lesz,elmegyünk nyaralni,csak az övé leszek..

Most,hogy itt a nyár, jövőhéten mennénk nyaralni, felhívott,és közölte,hogy rengeteg a munka,nem tud jönni..

Egy "haverokkal bulizunk" feelinges nyaralásról lett volna szó, amire ő nem ér rá. A barátaim azt mondták,hogy ha nem megyek,akkor nagyon meg fognak haragudni rám.. De tudom,hogy hiába mennék el,folyton a barátom járna a fejembe..

Kicsit unom,hogy alig vagyunk együtt,ha velem van,akkor is ő fáradt,pihen,alszik, nem keres egész nap..

Én persze minél jobban hisztizek annál inkább dolgozik,egy ideig még ment a "hiszti roham",hogy gyere már - legyél velem,de rájöttem,ezzel semmit nem érek el,csak rontok a helyzeten, így már ott tartok,hogy csak úgy vagyok, és tűröm,hogy szinte egyedül élem az életem. Én 19 éves vagyok, ő 22, külön lakunk, még tanulok, így nekem elég sok szabadidőm van,de könyörgöm,olyan nagy kérés lenne,ha NÉHA egy KEVÉS időt rám tudna fordítani? Mikor együtt vagyunk,akkor is csak a veszekedés megy,mert mindig szóba hozom,hogy kevés..

Szerintetek mi lenne a helyes magatartás ebben a helyzetben?

Mit tegyek?

Köszönöm!:)


2011. jún. 13. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

ja, és ezek nem barátok akkor.

És igen, sok dolog éri, amit ki kell adnia magából, úgy gondolja neked meséli el, hisz te állsz közel hozzá, és érdekel is téged.

Viszont ha ilyen undok vagy vele, nem csodálom, hogy inkább játszik.

2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem csodálnám, ha a sok veszekedés után kezdene elmenni a kedve attól, hogy a meló után még téged is hallgasson.

Javaslom, hogy legközelebb ne hozd szóba. Hívd át, főzz valami finomat, nézzetek filmet, vegyél egy szexi fehérneműt, és csábítsd el. Ha ekkor is fáradt és kedvtelen, na akkor van baj.

2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szóval maradjak türelmes,és fogjam be a szám..

:)

Amúgy nem 1-2 eset volt már,hogy főztem neki,és nem ért ide,így a főzést inkább nem tervezem be,mert kiszámíthatatlan...:S

2011. jún. 13. 22:11
 14/21 anonim ***** válasza:

Miért nem mész te hozzá?

Egyébként hidd el, lesz még ilyen az életben, amikor a karrier fontosabb lesz, mint hogy a párunkkal enyelegjünk. Ez van. Ezt te is meg fogod tapasztalni pályakezdőként.

2011. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy fogd be a szád. De nyilván neki sincs kedve állandóan veszekedni.

Azt mondtam, légy megértőbb. És teszteld le: kedvesen, csábosan tervezz valamit, akár meglepit, akár te mész, akár ő megy. Ha arra sem reagál lelkesen, ha kimutatod a szerelmedet, akkor lehet elgondolkozni azon, vajon tényleg fontos-e neki ez a kapcsolat.

2011. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megígérem,befogom a szám! :)

Amúgy észrevettem,hogy mikor nem szólok egy szót sem,akkor ő is sokkal kedvesebb,aranyosabb,és na..:$:)

2011. jún. 13. 23:11
 17/21 anonim ***** válasza:

Ajj, de buta vagy...

Ha te kedves vagy vele és nem kötöszködsz, akkor ő is az, többet akar majd veled lenni. Ezt te is észrevetted. Akkor miért nem így cselekszel?

2011. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nehéz így cselekedni,mikor folyamatosan egyedül vagyok itthon,unatkozom,mert tényleg minden munkám elvégeztem.

Még vizsgáim vannak, majd egy hónap múlva dolgozom csak,szóval nehéz lesz kibírni. De már lassan előre megtanultam a vizsgákra is mindent,mert rengeteg időm van,és nehéz megértőnek lenni,mikor reggeltől estig rá várok,és este felhív,hogy nem tud jönni!:(

2011. jún. 14. 09:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Arról ő igazán nem tehet, hogy te nem dolgozol, otthon unatkozol, nem tudod lekötni magad valami értelmessel, és mást sem csinálsz, csak rá vársz :)
2011. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszoltál: miért nem mész TE hozzá?
2011. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!