Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogom még bírni?

Meddig fogom még bírni?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyunk együtt,minden tökéletes volt,mikor bekövetkezett náluk a pénzhiány.. Kb fél éve nekiállt keményen melózni, éjjel-nappal mindent bevállalt, ha kis ideje volt,akkor aludt,nem találkoztunk,vagy szinte alig..

Tűrtem folyamatosan,mindig azt ígérgette,hogy nyáron velem lesz,elmegyünk nyaralni,csak az övé leszek..

Most,hogy itt a nyár, jövőhéten mennénk nyaralni, felhívott,és közölte,hogy rengeteg a munka,nem tud jönni..

Egy "haverokkal bulizunk" feelinges nyaralásról lett volna szó, amire ő nem ér rá. A barátaim azt mondták,hogy ha nem megyek,akkor nagyon meg fognak haragudni rám.. De tudom,hogy hiába mennék el,folyton a barátom járna a fejembe..

Kicsit unom,hogy alig vagyunk együtt,ha velem van,akkor is ő fáradt,pihen,alszik, nem keres egész nap..

Én persze minél jobban hisztizek annál inkább dolgozik,egy ideig még ment a "hiszti roham",hogy gyere már - legyél velem,de rájöttem,ezzel semmit nem érek el,csak rontok a helyzeten, így már ott tartok,hogy csak úgy vagyok, és tűröm,hogy szinte egyedül élem az életem. Én 19 éves vagyok, ő 22, külön lakunk, még tanulok, így nekem elég sok szabadidőm van,de könyörgöm,olyan nagy kérés lenne,ha NÉHA egy KEVÉS időt rám tudna fordítani? Mikor együtt vagyunk,akkor is csak a veszekedés megy,mert mindig szóba hozom,hogy kevés..

Szerintetek mi lenne a helyes magatartás ebben a helyzetben?

Mit tegyek?

Köszönöm!:)


2011. jún. 13. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

"A barátaim azt mondták,hogy ha nem megyek,akkor nagyon meg fognak haragudni rám"

Ezek a barátaid??? Milyenek az ellenségeid??


Amikor együtt vagytok, örülj annak, hogy együtt vagytok, ne rontsd el azzal, hogy akkor is arról veszekszel, ami nincs.

2011. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,az utóbbi időben már szólni sem merek, átjön, akkor vele vagyok, csak komolyan,nagyon nehéz ám,hogy hazaérek,kitakarítok, elvégzem a teendőim,és várok rá,ha átjön,akkor sem azt kérdezi tőlem,hogy miújság,hanem ő mesél, ő szinte semmit nem tud rólam, és azt hallom tőle:" Most a munka az első,majd leszel te is"...
2011. jún. 13. 22:00
 3/21 anonim ***** válasza:
Próbálj örülni annak a kevés időnek is, amikor együtt tudtok lenni. Ha mindig veszekszel vele, abból nem sok jó fog kisülni :(
2011. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szorgalmasan dolgozik, amiért te folyamatosan lecseszed, nem érted meg, hogy pénzre van szükség, amiért ő tisztességesen becsületesen a belét is kidolgozza.

És ha van szabadideje, veled tölti, amikor te hisztizel és veszekedsz vele, hogy kevés az idő. Szóval ezt a kis időt is azzal töltöd, hogy lecseszed.

Empátia = 0.

2011. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mivel te tanulsz gondolom te mellette nem dolgozol.

Manapság meg munkát sem olyan egyszerű találni. Gondolom a párod sem szeretné hogy kirúgják mert esetleg nem ment be dolgozni. A legtöbb helyen meg előre kell szólni hogy mikor akarsz szabadságra menni és így nem mindíg jön össze amit szeretne az ember , a ti esetetekben a nyaralás.


Az hogy mi lenne számotokra a legjobb azt sajnos én nem tudom megmondani, de legyen előtted az a kép is hogy eljön majd az idő amikor már neked is dolgoznod kell és nem lesz az hogy akkor mész bárhová amikor csak akarod.


Persze a barátodnak is illene úgy intéznie hogy tudjatok találkozgatni.

2011. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
dolgozz te is ahelyett, hogy ülsz egy hokedlin és várod
2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha ideje van,akkor pihen,vagy a számítógépén játszik, és ha úgy gondolja,akkor átjön, elmeséli,hogy mi történt vele,és hazamegy.
2011. jún. 13. 22:02
 8/21 anonim ***** válasza:

Mivel mar megismerted a baratodat, igy vagy elfogadod Ot ilyennek, amilyen, vagy pedig valtoztatsz!

Te ido milliomos vagy, a baratod pedig egy munkas ember, igy termeszetes az, hogy mindig faradt, de ertheto is, hiszen a penzre szukseguk van.

Tehat Neked kell dontened!

2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

a párom éjjel-nappal, hétközben hétvégén is dolgozik, mert kell a pénz, Én is utálok egyedül lenni, de türelmesnek kell lennem vele, mert értünk dolgozik annyit.

Jah és nekem nincsenek itt barátaim, meg senkim én nekem csak ő van, és ő se alszik mindig velem.

2011. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

bocsáss meg az őszinte véleményért, de hülye vagy!

Azért dolgozik ennyit, hogy legyen pénz, gondolom a közös jövőtök lebeg a szeme előtt, amit nem kaptok meg ingyen.

Ahelyett, hogy pihenne ha van egy kis ideje, inkább elmegy hozzád, kivétel ha nagyon fáradt már. Erre nem elég a sok munkahelyi stressz neki, te is ott hisztizel...

Gratulálok!

Keress te is munkát, segíts a pénzgyűjtésbe. Ezzel le is foglalod magad és anyagi támogatást is adsz.

2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!