Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fogom ezt birni,...

Szerintetek fogom ezt birni, vagy túl megerőltető lenne?

Figyelt kérdés
Jelenleg közgazdásznak tanulok de igazából mindig a tanitóképző vonzott nem is tudom, hogy keverettem a pénzügyre. Talán úgy , hogy körülöttem mindenki pénzügyes. Be szeretném adni a felvételit tanitónőnek. S akkor egy évig a két sulit párhuzamosan csinálnám, az egyiket levelezőn. Szerintetek lehet ezt birni. A mostanit nem szeretném otthagyni hisz már csak egy év van belőle és jól is megy. De a másikat azért szeretném elkezdni mivel változik a felvételi rendszer és igy is meg van hozzá a pontom kár lenne újra érettségizni.
2011. jan. 3. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bírni fogod, mert az én évfolyamomban is vannak olyanok akik kettőt csinálnak egyszerre. Én szocmunka szakon vagyok (sok jog,pszichológia,szociológia) és az évfolyam társam pénzügy-számvitel szakot csinál párhuzamosan. Van aki a töri-magyar szakot csinálja, és van aki az ifjúság segítőt. Szóval szerintem menni fog.
2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát figyelj, én bírtam a hasonlót, csak közben nyomtam egy kis anyagot.Tedd azt te is.
2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod,talàn megoldható,mivel a màsikból màr csak egy éved van.
2011. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg azt nem tudom lehet-e hogy ugye nekem jog szociológia ilyenek mér meg vannak ebbe a suliban, hogy azokat akreditáltatom és akkor első évben annyival is kevesebb tárgyam lenne. Utána nekem félév gyakorlatom lesz ami mellett még könyebben menne már a suli és valószinű a gyakorlati helyemen foglalkoztatnának is utána egy darabig.
2011. jan. 3. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
És olyat már nem lehet csinálni, hogy felveteted magad és halasztod az első évet? Az én időmben még volt ilyen... de ez már nagyon régen volt. :D
2011. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De lehet halasztani, csak hát azaz igazság, hogy szeretném minnél hamarabb befejezni a sulit. Mert tudom, hogy a szüleim szivesen támogatnak de jó lenne ha már nem tanulnék csak dolgoznék és nem lennék rájuk szorulva hanem esteleg én tudnék nekik plusszot adni.
2011. jan. 3. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menne, főleg, hogy a tanárképzőhöz sok tanulás nem kell, a másikon meg gondolom utolsó félévben nincsenek is órák. Elég furának találom, persze ha ez az álmod csináld meg, de a ketőt valahogy nem tudom összehozni.
2011. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen mindenki furának találja. De még lesznek óráim utolsó évben is csak a plusz félév olyan amikor nincsennek órák csak gyakorlat. Remélem menni fog már kitöltöttem a lapot és szerintem fel is adom. Veszteni valóm nincs vele. Remélem.
2011. jan. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!