Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy nagypapám...

Jól gondolom, hogy nagypapám halála után 3 héttel nem illene, sőt, belegondolva nem is tudnék kerti partin részt venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy halál/temetés nem a legjobb dolog az életben.

Mégis az embernek ki kell kapcsolódnia és kicsit másra is koncentrálnia ezen kívül.

Az lenne a 'durva', ha temetés után 20 perccel mennél kerti partira.

2011. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Te tudod, hogy tudnál-e.

Nekem már az fura h egy csaj az apuja halála után pár héttel bulizott.

2011. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ez egyéni hogy ki mikor kezd el újra ilyen dolgokon részt venni.

és hogy milyen viszonyban voltatok.

én remélem hogy a rokonságom nem fog sokáig bánkódni.

lehet máshogy is gyászolni nem csak úgy ahogy elvárják.

2011. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne az illendőséget vedd alapul, hanem az érzéseidet.
2011. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy te érzed. Én a nagymamám halála után buliztam, nekem így volt könnyebb
2011. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne azon gondolkodj, hogy illene-e, hanem, hogy szeretnél-e vagy nem szeretnél. Ne érdekeljen mások véleménye. Amúgy meg...a papád attól nem fog feltámadni, mert te nem bulizol. Ha szeretnél akkor menj, ha nem szeretnél akkor ne menj, ez ilyen egyszerű.
2011. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én is nagymamám halála után közvetlenül (pár nap) mentem bulizni. Akkor még fel se fogtam. Kb 1 évre rá valamelyik nap döbbentem rá hogy nincs többé, akkor gyászoltam meg.
2011. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, szerintem ebben nincsen semmi gonosz, vagy goromba dolog. Ha te már feldolgoztad a nagypapád halálát, menj el nyugodtan. A társaság ilyenkor jót tehet, gondolom nem teljesen szétcsapni akarod magad.
2011. jún. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
23%
normális, hogy ha nincs most hozzá kedved, és őszintén szólva valóban nem illik. aki mást állít, az nem tudom, hol tanulta az illemet...tetszik, nem tetszik, arról lehet véleményt mondani, de az, hogy nem illik, tény.
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Illeni ugyan nem illik, de valaki társaságban/buliban könnyebben feldolgozza az ilyen dolgokat. Ahogy Te érzed. Ha van kedved menj el, maximum eljössz, ha elszáll a "bulizhatnékod".
2011. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!