Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy az Életed jó...

Miért van, hogy az Életed jó szakasza (14-25) a legrövidebb, utána meg jön a döglődés?

Figyelt kérdés

14-ig csak vagy, utána elkezdesz élni, aztán 25 körül szépen elkezdesz öregedni, 30 fölött már kín szenvedés minden és még hátravan 40 éved...

Nem ezért éltek az ősemberek csak összesen 30-at?


2011. jún. 12. 14:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nincs az sehol kőbe vésve, hogy 25 fölött már csak "döglődni" lehet. 24 éves vagyok, akkor én most egy év múlva húzzam le a rolót?

Nagymamám hetven fölött is élvezi az életet, színházba jár, barátnőivel találkozik, sokat olvas, stb. Pedig végigdolgozott egy életet, felnevelt két gyereket, van négy unokája és egy dédunokája.

2011. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha ez a jó időszakom, milyen lesz majd utána a többi? :( :S...


(22 vagyok)

2011. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 12? Mert afelett már nagyon gáz, ha ilyeneket írsz. Miért lenne 25 felett döglődés az élet? Vagy nagyon fiatal vagy még vagy nagyon nem komplett.
2011. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem 30 felett kínszenvedés és még csak 32 múltam! Érdekes ez az élet! Remélem azért, hogy még pár hónap-év szenvedés után csak jön még jó az életembe!? Vagy ki tudja!:-)
2011. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem 20-tól jött a vegetálás.
2011. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!