Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek boldogtalanság ellen?

Tippek boldogtalanság ellen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A lelki egészség elemei:

-önbecsülés

-minőségi környezet

-társadalmi elidegenedés

-stressz

-érzelmi elhanyagolás

-érzelmi visszaélés

-környezeti ártalmak

-társadalmi részvétel

-önmenedzselési képesség

2011. jún. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: Tök jó, ezt én is kipróbálom :)
2011. jún. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát. Szar napom van, ránézek, meglökdös az orrával és minden oké.(:
2011. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel. Pl járt el táncolni, ami alapból felvidít, formában tart és új emberekkel ismerkedsz meg, nah meg egy kis környezetváltozás. Ha én is ilyen hangulatban vagyok és kutatom h mitől lennék már végre boldog, mindig keresek valamit ami leköt, mert akkor legalább nem kattog az agyam a témán. Mozdulj ki! Találj barátokat!
2011. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:44


Mindez azért van,mert az embereknek alapvetően hibás kép van a fejükben a boldogságról. A holocaust idején az emberek tömegesen vesztették el a hitüket Istenben. viszont egy, a koncentrációs tábort megjárt pszichológus orvos arról számol be, hogy ő maga is és sokan mások is, hitet találtak a legnagyobb borzalmak közepette. Szerinted miért van ez? Miért van az hogy van aki a legnagyobb nyomorúságban is őszintén tud mosolyogni, van aki meg attól rinyál és depressziós lesz hogy monotonná vált a házassága, vagy a gyereke rossz tanuló.


A boldogság titka az önismeret és az Isten ismeret (nem vallásról beszélek, de az is jó.)Amikor fölfedezed önmagadban a végtelen lényt, megtapasztalod az erődet, a lelkedet, a saját boldogságodat. És akkor majd őszintén tudsz mosolyogni akkor is, ha úgy tűnik, állandóan nehézségekkel kell harcolnod. Mert önmagadban megtaláltad a boldogság forrását, tudod, honnan töltődj fel és tudod mi a fontos.


Ha egy új pasi tesz boldoggá, mi van, ha a pasi elhagy? Ha más emberekkel való kapcsolatok, mi fog történni, ha a kapcsolat megszűnik? Ha kívül keresed a boldogságodat, a téged érő tragédiákat nem fogod tudni feldolgozni, mert mindegyik magával viszi az örömérzetedet.

2011. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Aha, szóval fingod nincs a válaszról a kérdésemre, csak osztod az észt...

22:44

2011. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

19:22

Vagy csak nem érted, amit ír? Én értem :)

2011. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én a saját életemben ezt meg tudtam valósítani. Ez segített túllépni az édesanyám halálán, a házasságom széthullásán és még sok mindenen. Ezért nem ragaszkodom görcsösen egy álláshoz, egy új pasihoz, pénzhez vagy bármihez. Ha ez neked észosztás....
2011. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!