Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippek boldogtalanság ellen?

Tippek boldogtalanság ellen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ja és fontos még: szex és a mozgás. Mind2 boldogsághormonokat szabadít fel, feszesíti a bőrt és formába hoz :)
2011. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Amit ne tegyél (tipikus hiba):

-ne temetkezz a munkádba, mert az nem élet!

-ne temetkezz az evésbe, mert akkor elhízol!

-ne kezd el cigizni, drogozni, gyógyszereket szedni, mert attól csak rosszabb lesz és csak mérgezed magad!

-ne légy öngyilkos, attól nem lesz jobb!


Ennyit tudtam tanácsolni :)

2011. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. Egyáltalán nem ciki. Amerikában a elég sok gazdag ember is oda jár.
2011. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A csoki mellett kitartok. :)

Mellette kezdj el sportolni, mozogni, nem kell elválni, macerás.

Kezdj ÉLNI!!!

Kedvenc hobbi? Sport? Harcművészet, lovaglás, úszás, futás, íjászat, valami, amit még sosem tudtál kipróbálni?

Foglalkozz magaddal.

A pasi megmarad, talán újra egymásra találtok, de amíg nem vagy "formában" és sz.rul érzed magad... nem lehettek boldogok.


Épp ezért kell változtatnod.

Csinálj valami merészet, újat! Utazz el valahová, csináltass tetoválást, keresd fel régi barátaidat!

De NE fordulj magadba... Az önsajnálat nem megoldás. :)

Néha kell...

De nem szabad beletemetkezni.

;)

2011. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Olvass! Paulo Coelho, Müller Péter, Anthony De Mello - ezektől rendbe jössz. A férjem már nem szeret. Egy éve (!!!)nem szexeltünk. De van egy kisbabánk és a válás nehéz ügy lesz. Eleinte borba, csokiba és tésztába temettem a bánatomat. Irtózatosan meghíztam. Aztán elkezdtem futni járni, meg edzőbe. Rendszeresen meditálok. És olvasok, újraolvastam az összes feel good könyvemet.

Lehet, hogy válás lesz a vége, de annak ellenére, hogy még mindig szeretem őt, rájöttem hogy el tudom engedni.

Mert senki engem boldoggá vagy boldogtalanná nem tehet. A boldogság belül van, nincs külső oka. A külső okok miatt kiváltott extázis (új pasi, új munka stb) az újdonság megszűnésével egyenes arányban csökkenhet. De ha boldogság van a szívedben,még pedig külső ok nélküli boldogság, akkor önmagaddal is jól érzed magad, és a legjobb döntést fogod tudni meghozni.

Sok sikert, és nagyon sok boldogságot kívánok neked!!!!

2011. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 10. 22:12
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma a válaszommal. A boldogtalanság ellen az egyetlen megoldás, ha az ember boldog. Attól, hogy leírjátok, hogy nektek mitől jó, attól a kérdező még lehet hogy ezektől ugyanolyan boldogtalan marad. Mellesleg feltételezem a nagy része magától is eszébe jutott. Azt csak ő tudhatja, hogy mitől lesz boldog. Az itt leírtak nagy része engem pl. nem tenne boldoggá.

21:41

2011. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"Mert senki engem boldoggá vagy boldogtalanná nem tehet. A boldogság belül van, nincs külső oka. A külső okok miatt kiváltott extázis (új pasi, új munka stb) az újdonság megszűnésével egyenes arányban csökkenhet. De ha boldogság van a szívedben,még pedig külső ok nélküli boldogság, akkor önmagaddal is jól érzed magad, és a legjobb döntést fogod tudni meghozni."



Ezt fejtsd már ki nekem bővebben légyszi, akár privátban is. Hogy a fenébe lehet boldog valaki belül, ha kívül semmi nem jó? Mert ha kívül közömbös vagy, szal se nem boldog, se nem boldogtalan, akkor elhiszem, hogy iylen szemlélettel boldog lehetsz. De ha körülötted minden rossz, család, barátok, munka, tanulás, jövőkép, szal minden, akkor hogy lehetnél belül boldog?

2011. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Keress olyan embereket, akik még nálad is szerencsétlenebbek. Röhögj rajtuk, cikizd ki őket és rögtön jobban fogod érezni magad.
2011. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

22:44

Erre szokták azt mondani, hogy ne külső okoktól várd, hogy boldoggá tegyen. És milyen igazuk van...

2011. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!