Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van joga hozzá, hogy...

Anyámnak van joga hozzá, hogy kirakjon a lakásból két órára?

Figyelt kérdés
Hello! Anyám néha kirak a lakásból két órára, nem mondja el, hogy miért, de valószínűleg szexel, ami nem zavarna, csak ne azt mondaná, hogy "kellemetlen lenne elmondani". Vagy vállalja fel, vagy ne csinálja, főleg, mert nekem kell emiatt kimennem a lakásból. Na mindegy, a fő kérdés, hogy megteheti (jogilag), hogy a fiatalkorú gyerekét (15/F) csak úgy kirakja a lakásból? A legzavaróbb az, hogy reggel, hétvégén, amikor én szívesen aludnék, fél hétkor kelt, hogy húzás. Délután akármikor elmegyek otthonról két órára, de reggel... Másik kérdés, hogy mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 8. 14:26
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
A további válaszokat is köszönöm, hát egyesek érdekes dolgokat írtak, de biztos igazuk volt, a többieknek köszönöm a védelmet így látatlanban is. Holnapután szombat, szerintem megint ez lesz a helyzet. Végül is azt a megoldást választottam, hogy maradok, kialszom magam, és majd kilenc-tíz óra körül elmegyek itthonról, ha még mindig akarja, addig viszont egy tapodtat sem. Biztos veszekedés lesz, de talán megéri.
2011. jún. 9. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!