Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van joga hozzá, hogy...

Anyámnak van joga hozzá, hogy kirakjon a lakásból két órára?

Figyelt kérdés
Hello! Anyám néha kirak a lakásból két órára, nem mondja el, hogy miért, de valószínűleg szexel, ami nem zavarna, csak ne azt mondaná, hogy "kellemetlen lenne elmondani". Vagy vállalja fel, vagy ne csinálja, főleg, mert nekem kell emiatt kimennem a lakásból. Na mindegy, a fő kérdés, hogy megteheti (jogilag), hogy a fiatalkorú gyerekét (15/F) csak úgy kirakja a lakásból? A legzavaróbb az, hogy reggel, hétvégén, amikor én szívesen aludnék, fél hétkor kelt, hogy húzás. Délután akármikor elmegyek otthonról két órára, de reggel... Másik kérdés, hogy mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 8. 14:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

ez a reggeli szemétség.

bár ismertem egy veled egykorú lányt, aki az apjával lakott egyszobás lakásban, és a csajt elküldte éjszakára, hogy ha tetszik, ha nem, a barátnőid egyikénél fogsz aludni, mert jön a nőm.


meg tudom érteni anyukádat is, próbáld vele megbeszélni, h délután hívja oda a pasikat, vagy estére, amikor te meg elmehetsz a haverokhoz, vagy bringázni.

2011. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%
Jogilag a kiskorú gyerekét nem teheti ki a lakásból. Mond meg hogy nem mész sehova, max a gyámügyre, úgyhogy hallgatod a magyarázatát.
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jogilag ennek semmi akadálya, hiszen nem tesz ki a lakásból,mármint nem úgy, hogy kirakja a cuccaidat az ajtó elé, aztán mehetsz isten hírével. Nem a fedelet veszi el a fejed felől.

Mit tennék? az a minimum, hogy megkérném, ha már nem akarja elmondani, mit csinál, legalább ne ébresszen olyan korán.

2011. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj! Az én anyám dettó ezt csinálta velem már 8 évs korom óta.

Szorítsd össze a fogad és 18 évesen helló. Én ezt csináltam.

2011. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
95%

Azt is csinálhatod, h szót fogadsz és kimész az ajtón ő bezárja, te meg a közelben maradsz. Mikor látod, h jön a pasi akkor odamész, bemutatkozol és azt mondod, h te is be szeretnél menni a lakásba.

Ha anyukád ilyen sunyi módon csinálja, amit csinál, akkor vagy házas emberrel van v pénzt keres. Egy jó kapcsolatban lévő nő nem dobja ki a gyerekét, hanem azt mondja, h elmegyek pár órára.

2011. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
92%
Már nem vagy kiskorú, hanem fiatalkorú. Menj el a gyámügyre, és szólj, hogy édesapáddal szeretnél lenni. Akár az is segítség lehet, hogy mikor úgy gondolod, hogy kivág a házból, a zsebedbe rejtett hangrögzítő eszközzel (tudom gáz, de nem jut eszembe hirtelen más név) felveszed a vitát, provokáld ki, hogy elmondjon mindennek, ahogy szokta. Aztán irány a gyámügy.
2011. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz,mint barátnőm aki -t a vcbe zárt az anyja kiskorába és mindent hallott.
2011. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Hú, utolsó, ez durva, kezdem szerencsésnek érezni magamat. Szerintem apámhoz nem küldenek el, mert ő egy egyszobás, fűtetlen lakásban él (minden anyám nevén volt, és ugyebár nem voltak házasok), nevelőintézetbe meg inkább nem mennék, annyit nem ér az egész. Akkor inkább csinálom azt, hogy 18 évesen húzok a francba, addig meg tűrök, mert egyébként nem rossz, csak ezt a témát nem tudjuk megbeszélni anyámmal. Köszi a válaszokat. Majd még megpróbálok beszélgetni, hátha sikerül lassan rávenni, hogy délután legyen.
2011. jún. 8. 15:18
 19/31 anonim ***** válasza:
De ne arról beszélj vele, hogy délután legyen, hanem arról, hogy egyáltalán mi a francért vág ki téged, a fiát a lakásból. Csendben is lehet nemi életet élni.
2011. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
8%
Én nem értelek benneteket.Egy 15 éves kamaszról beszélünk,nem egy hatéves kislányról, aki sírva csavarog az utcán,amig az anyja bent kettyint egyet.Valószínűleg egy fiatal nőről van szó,aki másképpen nem tudja megoldani a párkapcsolatát,vagy lehetséges igy keresi a megélhetést.Mindenesetre nem kellene ebből ekkora ügyet kreálni.Azért mert van egy kamaszlánya még nem kellene magát elásni.és ha másképpen nem tudja megoldani,akkor a lányának ezt tudomásul kellene venni.
2011. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!