Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van joga hozzá, hogy...

Anyámnak van joga hozzá, hogy kirakjon a lakásból két órára?

Figyelt kérdés
Hello! Anyám néha kirak a lakásból két órára, nem mondja el, hogy miért, de valószínűleg szexel, ami nem zavarna, csak ne azt mondaná, hogy "kellemetlen lenne elmondani". Vagy vállalja fel, vagy ne csinálja, főleg, mert nekem kell emiatt kimennem a lakásból. Na mindegy, a fő kérdés, hogy megteheti (jogilag), hogy a fiatalkorú gyerekét (15/F) csak úgy kirakja a lakásból? A legzavaróbb az, hogy reggel, hétvégén, amikor én szívesen aludnék, fél hétkor kelt, hogy húzás. Délután akármikor elmegyek otthonról két órára, de reggel... Másik kérdés, hogy mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 8. 14:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó!


Oké, éljen nemi életet, legyen pasija, nem erről van szó.

Hanem, hogy a gyerekét kivágja a házból-lakásból. Ez a gond, értsd meg.

2011. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
16:54-es nagyon dúrva felfogásod van..!
2011. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nincs durva felfogásom,csak a földön élek.
2011. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Előző és kirakod majd te is a lakásból a gyereked ha... fogsz,vagy előtte is csinálni fofgod?
2011. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16.54 nincs gyereked jól gondolom?
2011. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én olyankor szoktam elzavarni a fiaimat itthonról (18 és 11 évesek), amikor takarítok. Utálom, ha kerülgetni kell őket, meg ha összejárkálják a vizes követ, úgyhogy ilyenkor húzás bringázni, haverokhoz, stb. Télen neccesebb, akkor maradnak a haverok.
2011. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

21.27-es

21.28-as

Az elsőnek.Igen kusza a kérdésed,de megpróbálok válaszolni.Nekem már felnőtt a lányom,és ilyen gondom soha nem volt vele.A magánéletemet tiszteletben tartotta,mert volt annyira felvilágosult,hogy így gondolkozzon.Még mielött elkezdenél kombinálni,nem a lányom elött zajlott a "légyottom",de mint emlitettem,ő ezt tiszteletben tartotta és amikor tudta,hogy jön a barátom,akkor elment a barátaival,vagy iskolában volt.A kis kérdezőnek valószinűleg ba@@a a csőrét,és féltékeny az anyjára,hogy világgá kürtöli eme fontos eseményt,miszerint az anyja kereken két órára megkéri,hogy menjen el.Miért olyan nagy áldozat ez egy 15 éves lánytól?Már bocsánat a kérdésért.Mégegyszer leírom,nem egy hatéves kislányról van szó,aki aztán tényleg az utcán koborólna halálra rémülve.Szóval kedveseim,nem kell ezt ennyire felfújni.

2011. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Utolsó! A kérdező egy fiú és nem lány. Igenis igaza van, h szóvá teszi. Neki nem feltétlenül az a baja, h az anyja kiteszi 2 órára, hanem az, h mikor. (olvasd át a kérdést, h megértsd) Mert hétvégén reggel ő még szeretne aludni. Ez megérthető, én pl. rengeteget tanultam középsuliban és a hétvége volt, amikor ki tudtam magam aludni. Anyám meg nem tett volna ilyet velem, pedig ő sem volt férjnél, de tapintatos volt velem szemben.

Én sem tudnám ezt megtenni a gyermekemmel. Az, h akkor csinálod, amikor suliban van, az oké.

2011. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Na igen, nem az itt a gond hogy az anyukának pasija van, ez teljesen természetes. De hogy hétvégén HAJNALBAN kivágja a saját gyerekét (és itt teljesen mindegy hogy mennyi idős) az utcára, és ha az meg meri kérdezni hogy mégis miért, még minden sz*rnak is lehordja, na EZ az iszonyat gáz.

1. már azt se egészen értem hogy miért kell a gyereket elküldeni. Én szüleim is éltek nemi életet anno, szépen bezárkóztak a szobájukba, én ebből már tudtam is hogy mi a szitu, és én meg bezárkóztam az enyémbe. Mondani se kellett. És mi se kacsalábon forgó palotában éltünk, hanem egy 40 négyzetméteres panelban.

2. Miért pont hajnalban kell nemi életet élni? Miért nem oldják meg máskor?

3. Miért nem megy a nő a férfihez? Csak nem nős?....


És végül: miért nem tud a kedves anyuka normális hangnemben beszélni a gyerekével? Elvégre felnőtt ember...

2011. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

23:55-ös!


szerintem nem olvastad el rendesen a kérdező problémáját,mert akkor nem így reagálsz,- érdekes módón mindenki más kiakadt az anyuka viselkedésén..!

2011. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!