Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámnak van joga hozzá, hogy...

Anyámnak van joga hozzá, hogy kirakjon a lakásból két órára?

Figyelt kérdés
Hello! Anyám néha kirak a lakásból két órára, nem mondja el, hogy miért, de valószínűleg szexel, ami nem zavarna, csak ne azt mondaná, hogy "kellemetlen lenne elmondani". Vagy vállalja fel, vagy ne csinálja, főleg, mert nekem kell emiatt kimennem a lakásból. Na mindegy, a fő kérdés, hogy megteheti (jogilag), hogy a fiatalkorú gyerekét (15/F) csak úgy kirakja a lakásból? A legzavaróbb az, hogy reggel, hétvégén, amikor én szívesen aludnék, fél hétkor kelt, hogy húzás. Délután akármikor elmegyek otthonról két órára, de reggel... Másik kérdés, hogy mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 8. 14:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
tejóég, és ilyenkor van hová menned egyébként?
2011. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy gondolom nem teheti meg.Ilyenkor is a gyereke vagy! Nálunk is volt ilyen a párom volt feleségével és a gyerekeivel,hogy szó szerint elvette a kulcsaikat amikor hozzánk jöttek,hogy véletlenül se menjenek haza valami cuccért.Elég nagy vagy már,hogy felfogd,hogy kapcsolata van,lehetne korrekt veled anyud!
2011. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem éppen... Buszozgatni szoktam, amerre van bérletem, közben meg mp3-at hallgatok. Ha esik, akkor meg még inkább szívás.
2011. jún. 8. 14:34
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Waoooo! Hidegzuhany, allitsd kesz tenyek ele.kerdezd meg h miert,kiert es stb.? ha pedig tenyleg gyakrabban fordul elö es kikell menned akkor is mikor nem szeretnel, akkor mond meg neki ha nem magyarazza meg miert ,akkor a gyamhivatalhoz fordulsz... uhhh, talan anyud nem jön sajatmagaval ki ,es inkabb h ö zavart gondokkal a fejeben kimenjen teged pacsmagol ki. De talan valami fekete mondon keresi meg a penzt az asztalra.. Es apud mit szol hozza, vagyis veletek el apud, vagy nah..jujjjj, nem akarok kinos kerdeseket feltenni..de ez igy tenyleg nem oke. :S
2011. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom ennek a kérdésnek a jogi részét...de érdekes az ilyen anya, amúgy milyen a kapcsolatotok? Sajnálom, hogy van ilyen, fel a fejjel, remélem jól alakulnak a dolgaitok.
2011. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehetne anyukáddal beszélni hogy délután szívesebb elmész ha zavarod, vagy maradnál a szobádban és nem mozdulnál onnan míg ő nem szól...

Vagy mond neki hogy írjon bevásárlólistát és addig bevásárolsz.

De ő is szervezhetné máshová a randit!!!

2011. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is az jutott eszembe hogy esetleg nem épp tisztességes módon keresi a pénzt. Én megmondanám neki hogy addig nem teszem ki a lábamat a lakásból amíg nem tisztázzuk a helyzetet.
2011. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Jézus! Anyád nem normális! Találj magadnak egy csajt, és mondd neki, hogy húzzon el 2 órára, mert ezt kellemetlen lenne elmondanod!!!
2011. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Apa már nem él velünk, össze se voltak házasodva, így látványos válás nem volt. Olyanokat mond, hogyha megpróbálok beszélni vele, hogy ez az ő lakása itt azt tűr meg, akit akar, én meg egy megtűrt eltartott senki vagyok, ne szóljak egy szót se. Nem túl jó a kapcsolatunk. Ha kérdezem, akkor kitér a válasz elől.
2011. jún. 8. 14:41
 10/31 A kérdező kommentje:
Az az ötlet tetszik, hogy állítsam tények elé. Meg az is, hogy addig ki nem teszem a lábam, ameddig nem mondja el miért, bár ha próbálok beszélni a témáról, általában patáliát csap, és mindent összehord (remélem) idegességében rólam.
2011. jún. 8. 14:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!