Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom máár ezt, mit tegyek?

Nem birom máár ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
apáám alkoholista...folyton részeg..már félek tőle..3szor összetörte az autót a szemem láttára..ablakokat tör ki...mindent tönkre tesz.anyám pedig azt hiszem megcsalja aput :S annyira gáz ez az egéész..:( miért pont vlem történik ez??miért nem lehet normális családom?annyira irigylem a többieket emiatt..:S de miért van ez nálunk?:(
2011. jún. 2. 23:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

máár most utálok itthon maradni :S

és anyuék is beszéltek máár a válásról,de mivel a házba is meg mindenbe mindkettejük pénze benne van meg stb igy egyik sem akar elköltözni...éés ha ugyis együtt élnének továbbra is akk minek elválni??

2011. jún. 3. 00:19
 22/32 anonim ***** válasza:
ó és még valami most már nem sajnálom az apámat,mert régen úgy gondoltam szegény beteg stb. csakhogy rájöttem mielőtt még elvette volna az eszét az alkohol és tudta mit tesz(mert sem az agya vagy a lelke nem torzult el)lett volna lehetősége a családját vagy a piát választani és aki nem képes orvoshoz menni ha más nem a gyermekeinek a boldogsága miatt, akkor azt az embert nem kell sajnálni
2011. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
az elválásnak igazából csak annyi az értelme,hogy a másik félben akit nem kedvelünk tudatosuljon,hogy már vége ennek a kapcsolatnak,mert amíg együtt élnek a rossz indulatú fél azt hiheti minden rendben van és az jár neki ami eddig is(persze ez csak nagyon rossz házasság esetén igaz)
2011. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

elválnii ők nem fognak azt mondták...

de akk nem csinálnak semmit h jobb legyen??:S

igy kell h felnőjek??:(

ugy h féélek a saját apámtól..h folyton azt éreztessék h nem szeretnek (nemtudom mi igaz belőle,denekem ugy jön le).és h folyton amiatt rettegjek h mi jöhet méég?

rossz belegonnolni..

máár kb10 éve tuti iszik apám..

éés most akk ennyire nem számitok neki??;(

2011. jún. 3. 00:34
 25/32 A kérdező kommentje:

szerintetek mit tegyek?:(

anyámmal már beszéltem,de h tudok az ügyéről nem mondtam el neki és nem is fogom..apura máár próbáltam hatni...nem jártam sikerrel...és elválni nem akarnak..akk?most ilyen szar életem lesz mindig??:(

2011. jún. 3. 00:43
 26/32 anonim ***** válasza:
én ezt nem tudhatom, hisz nem ismerem az apádat,de általában az ilyen emberek akik ennyire régóta isznak és a gyermekük kérésére sem hagyják abba azokban már nincs igazi érzés,igényük arra van hogy őt szeressék,de ha érzelem nyilvánításra kérjük vagy arra,hogy hagyja abba az ivást nem tesznek semmit.Persze van kivétel,de az ritka és ha néha ad is puszit meg ilyesmi az rövid ideig tart aztán minden kezdődik elölről.Amikor már elegem van belőle csak arra gondolok,hogy majd egyszer lesz egy saját családom távol apámtól és ott majd tényleg boldog leszek csak szorgalmasan kell tanulni és dolgozni hozzá:)
2011. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
nekem méég az nagyon messze van..:S
2011. jún. 3. 00:53
 28/32 anonim ***** válasza:
hidd el az évek elszállnak, ez alatt csak annyit tehetsz,hogy csak a saját boldogságoddal foglalkozol,meg persze anyukád és testvéredével,de ne gyötörd magad fölöslegesen apukád problémája miatt, mert akkor csak depis leszel ráadásúl az ő hibája miatt,ne add meg neki ezt az örömet:D
2011. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
az anyáméval minek foglalkozzak ha ő se foglalkozik velem??
2011. jún. 3. 01:31
 30/32 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb az iskolapszichológushoz. Ő biztos tud okos ötletet mondani, hogy hová fordulj (gyermekvédelem, családsegítő, gyámhivatal).
2011. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!