Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom máár ezt, mit tegyek?

Nem birom máár ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
apáám alkoholista...folyton részeg..már félek tőle..3szor összetörte az autót a szemem láttára..ablakokat tör ki...mindent tönkre tesz.anyám pedig azt hiszem megcsalja aput :S annyira gáz ez az egéész..:( miért pont vlem történik ez??miért nem lehet normális családom?annyira irigylem a többieket emiatt..:S de miért van ez nálunk?:(
2011. jún. 2. 23:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

mark86


na ez most rohadtul fájni fog de ez az igazság:

fiatal vagy még,össze vagy zavarodva! ezt hosszú távon olyan szinten megsínyled hogy egy életre ki fog hatni az életedre!

ne sajnáld apádat! felnőtt ember,ha ő nem tesz semmit a javulás érdekében akkor te gyerek létedre mit akarsz?

nem szúrhatod el arra az életed hogy apád ne menjen tönkre! VELED MI LESZ??? ez egyre rosszabb lesz.

Azonnal beszéld meg anyáddal a dolgot és mindent mondj el őszintén!

2011. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

demár h ne sajnálnám apáámat?te neked ez menne??

gondoltam gyerek léttemre tudnák rá hatni...,de már tudom h tévedtem..nem is kicsit ;(

éés ha elmondanám is anyámnak h tudok mindent akk is milenne??tagadná az egéészet..és gyerek léttemre senki nem hinne nekem..

2011. jún. 2. 23:53
 13/32 anonim ***** válasza:

mark86


14 évesen nem megy az embernek semmi! csak az érzéseidet mondd el anyádnak,meg amúgy is nem beszéltetek még erről? mit mondott?

2011. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

De igen...

aztán mindig azzal jött h minden rendbe jön csak aput kellene rászedni h menjen el az elvonóóra ..

és már azt sem tudom h ki a hibás..mert lehet h anyám azért csaljaa apát mert iszik és nem foglalkozik vele v iesmi de az is lehet h apáám azért kezdett el inni mert anyu ezt csináálja és rájött v én nemtoom :S

máár semmit nem érte :(

2011. jún. 2. 23:59
 15/32 anonim ***** válasza:

mark86


milyen sűrűn iszik? 3an nem tudnátok beszélni erről?

2011. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

mark86


meg lehet anyád nem is csalja...

miből gondolod?

2011. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

szinte minden nap :S

nem csak 3an vagyunk..van egy bátyjám is ..3 évvel idősebb

lááttam őket :S éés egyszer ideatta anyu a telefonját mert hivást várt és elkellett mennie de nem vitte magával és smst kaott és nem gondoltam rá h nem lenne szabad megnézni és megnéztem ...de meg bántam :S a pasi irt ..

mert ugy volt h apu a munkahelyén néha 24 órázott éés olyankor mindig náálunk találkoztak :S éés kérdezte h mikor nem lesz itthon apu..

2011. jún. 3. 00:06
 18/32 anonim ***** válasza:

mark86


pfffffffff.....

ez nagyon gáz!!!!!!!

egyik szülő sem kiegyensúlyozott,akire lehetne számítani!

2011. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

ezt magamtól is tudtam :((

nincs értelme aaz életemnek...:S:(

2011. jún. 3. 00:15
 20/32 anonim ***** válasza:
háát először is én is voltam ebben a korszakban amikor még szerettem az apukámat meg minden de minden évvel egyre rosszabb lett az alkoholizmusa, először csak simán iszogat, aztán egyre látványosabban teszi ez után először csak tárgyakat tesz tönkre, vagy csapkodja az ajtókat.Utána embereket kezd el bántani,először csak ordít velük főleg idegenekkel vagy ismerősökkel, majd neki lát családtagokat is piszkálni s végül áttér a testi bántalmazásra is(mert van csendes piás és van aktív és apukád inkább aktív).Ami az anyukádat illetti, ha a megcsalást azalatt tette,hogy apukád alkoholista lett akkor érthető,hogy megcsalja és ne hidd, hogy az alkoholizmus nem tarthat sokáig,mert az én apám több mint 18 éve iszik.A válás a legjobb megoldás,mert bár szeretnél mindkettőjükkel maradni,de ez a házasság egyiküket sem teszi boldoggá akkor gondolj bele mi értelme együtt maradni?Csak azért ne váljanak el, mert te úgy szeretnéd? Ha továbbra is úgy élnek együtt, mint az én szüleim szerelem nélkül akkor a vége az lesz, hogy nem akarsz otthon maradni, mert olyan ellenséges lesz a hangulat.
2011. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!