Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom máár ezt, mit tegyek?

Nem birom máár ezt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
apáám alkoholista...folyton részeg..már félek tőle..3szor összetörte az autót a szemem láttára..ablakokat tör ki...mindent tönkre tesz.anyám pedig azt hiszem megcsalja aput :S annyira gáz ez az egéész..:( miért pont vlem történik ez??miért nem lehet normális családom?annyira irigylem a többieket emiatt..:S de miért van ez nálunk?:(
2011. jún. 2. 23:19
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
az kimaradt h 14 éves leszek éés lány vagyok..
2011. jún. 2. 23:20
 2/32 anonim ***** válasza:

mark86


Kedve anyukának kéne lépni,a te érdekedben,nem a félrekúráson agyalni!!!!

2011. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
próbálj meg megnyugodni tudom miről beszélsz van egy alkoholista ismerősöm súlyos alkoholproblémákkal küzd a mai napig esetleg valahogy próbálj vele beszélni hogy menjen el elvonóra jah és ha anyukád csalja apukádat akkor ott baj van probálj meg anyukáddal beszélgetni sok sikert kívánok :) és nyugodj meg!
2011. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

anyukám nem tudja h én erre rájöttem..

és apukámmal máár beszéltem nem is egyszer és kéreztem tőle h mi fontosab a gyerekei vagy az ital nem válsazolt...:S de aztán ujra-és ujra ivott igy már magától érthetődik..:(

2011. jún. 2. 23:29
 5/32 anonim ***** válasza:

az alkoholistákkal az a legnagyobb gond, hogy a 99%-uk nem ismeri be, hogy alkoholista. Ha felhozná a kérdező az elvonó témát az apjának, akkor szerintem ott kő kövön nem maradna.

Az sem olyan egyszerű, hogy az anya hagyja ott az apát. Nyilván ha meglenne a lehetősége, akkor megtenné. Sajnos nagyon sok házasságban a feleség anyagilag (pénz, lakás) ki van szolgáltatva a férjnek. Vagy egész egyszerűen fél az elköltözés következményeitől.

Valószínű azért is csalja meg a férjét, mert mint nő szüksége van egy kis gyengédségre, szeretetre, romantikára. Ez nem a "félre..."-ről szól, ahogy az egyik kedves hozzászóló írta.

2011. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
az elsőő válaszoló nem sokat segitett..csak rosszabb..
2011. jún. 2. 23:34
 7/32 A kérdező kommentje:
és akk mit csináljak?:(
2011. jún. 2. 23:36
 8/32 anonim ***** válasza:

mark86


tökmindegy miről szól amig a kölyköm ilyen lelkiállapotban van addig nem vágyok gyengédségre,inkább 50x rugdossanak össze de lépek azért hogy neki jobb legyen! az apád nem fog megváltozni tudom sajnos miről beszélek!!!

nem kell vele beszélned semmit a szesz 99.9%-ban fontosabb bárkinél a családban! anyáddal beszélgess el és húzás külön amint lehet!

2011. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
de ha elválnának nekem az sem lenne jó...akk az lenne h kinél akarok maradni meg miegymás és mind2-t szeretem akármilyenek..nemtudnék választani :( és féélek akk apu még jobban tönkre tenné magáát és ha végül arra kerülne a sor akk nem birnám végignézni anyut egy másik férfii mellett..
2011. jún. 2. 23:42
 10/32 A kérdező kommentje:

annyira nemtudom mit tegyek... a legroszabb h olyan mintha egyáltaláán nem is szeretnének a szüleim :S =(((

és azt sem toom h szóljak e vkinek arrol h mire jöttem ráá..

2011. jún. 2. 23:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!