Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogadja el a gyermekem!...

Nem fogadja el a gyermekem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedülálló férfi vagyok, van egy 2 és fél éves kislányom! 5 év után szakítottunk az édesanyjával! Megismerkedtem egy korombeli lánnyal! Minden szépen alakul, de a kislányomat nem igazán fogadja el! Szerintetek próbáljam meg elfogadtatni a kislányomat vele vagy inkább fejezzem be ezt a "kapcsolatot"?
2011. jún. 1. 15:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
28/F
2011. jún. 1. 15:18
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben??

Amúgy nyilvánvaló szerintem, te és a kicsid egy csomag része vagytok. Aki téged elfogad, fogadja el a gyerekedet is.

2011. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván te és a gyereked egy csomagnak számítotok, tehát ha valaki nem fogad el így titeket, akkor felejtős.
2011. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem fogadja el? Egy kamaszgyerek már tud antipatikus lenni, de egy 2,5 éves mit tud csinálni, ami elfogadhatatlan?
2011. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

egy ekkora babát nem lehet nem szeretni

ő azt nem szereti h te egy gyerekes elvált apuka vagy


vagy szakitassz vele vagy ugy fog felnőni y kislányod hogy utálja a pótmamája...

2011. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress mást. Tuti lesz olyan aki imádná a kislányod! Ráerőltetni senkire sem szabad. Furcsa nekem alapból az, hogy egy 20 éves lány nem tud szeretni egy kisgyereket. Általában 20-30 éves nők meg persze az idősebbek is elolvadnak egy kicsi láttán.
2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Magam is így érzem, csak kellett egy kis megerősítés!
2011. jún. 1. 15:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is volt hasonló helyzet, ketten vagyunk testvérek, anyumnak 30 évesen lett új párja, akkor én 4éves voltam, bátyám 6. engem szeretett kiskoromban, hát mostmár nem nagyon érzem úgy hogy még mindig, de tesómat mindig utálta. még akkor is amikor kicsi volt. Nagyon sokat veszekedtek emiatt anyumék, még mindig együtt vannak, de már csak hónapok kérdése. keresünk egy albérletet és húzunk innen. Nem bírom énsem bátyám sem meg anyum sem ezt a légkört, gyűlölködést itthon.


szóval ha hosszú távon együtt lesztek, együtt éltek és nem fogadja el, nem szereti meg akkor abból csak kellemetlenségek lesznek.

2011. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

15:24-es!


Hogy érted, hogy azt nem fogadja el, hogy gyerekes elvált apuka vagyok? Ebben mi a rossz?

2011. jún. 1. 15:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a rossz abban, ha elvált gyerekes apukával jössz össze, hogy (pláne ha még nincs gyereke a nőnek), neked már nem lesz újdonság a terhesség, és nem a ti közös első gyereketek az első számú, hanem az előző házasságból született.

Ez nagyon nehéz egy nőnek és nem azért mert gonosz.


Ezen kívül ott a gyerektartás amit ugye a jövőbeni családodba született közös gyerekek elől "veszel el".

2011. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!