Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a borzasztó...

Mit csináljak a borzasztó irigy testvéremmel?

Figyelt kérdés
Van egy húgom, aki eléggé irigy, és ez megrontja a kapcsolatunkat is, bár az én szemembe nem mond semmit, anyut hibáztatja.Mindig az van, hogy "Persze, mert a nővérem..." Egyetemista vagyok, van egy kis saját pénzem, és múltkor is vettem belőle egy ruhát, és olyan irigy volt, mert persze én veszek, neki meg anyuék nem adnak pénzt, pedig fizetik a tanfolyamait, cigiét, zsebpénzt is kap, nyaralni is elmegy.A szüleim mindig is nagyon odafigyeltek, hogy ne tegyenek különbséget közöttünk, de más hogy én már 23 éves vagyok ő meg 17, persze h több pénzben van a diplomám, nyelvvizsgám,de közben ugye van ösztöndíjam. Úgy látja a tesóm, hogy nekem állandóan adják a pénzt ő meg kb éhezik.Már ott tart a dolog h ha nekem x ft ba került valami, akkor neki is x ft kell, megha én kaptam laptopt, akkor neki is jár a pénz, pedig nem is akar egyetemre menni, én sem szórakozásból költöttem rá a ballagási pénzem, hanem mert egyszerűen kell a tanulmányaimhoz. Anyu már ott tart, ha vesz egy felsőt ,el sem mondja neki, mert akkor jön, hogy "magadra bezzeg költöttél..."Megbeszélni nem lehet vele, próbálok nem foglalkozni a dologgal, elengedni a fülem mögött, de anyum sokszor szomorkodik miatta,h a húgom felhántorgatja neki, hogy mennyiben vagyok.Múltkor is elvittem anyumat (a saját pénzemből fizetett jogsimmal)ő olyan morci volt 2 napig, h ő bezzeg nem kapja meg a kocsit.
2011. máj. 31. 10:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
materiál gnerációt nevelünk sajnos.
2011. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!