Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha le kellene osztályozni a...

Ha le kellene osztályozni a párod hányast érdemelne?

Figyelt kérdés

Összességében!

Megértőség,figyelmesség,odaadás,őszinteség,együtt töltött idő mennyire sok és tartalmas,szex és egyebek!

Csak őszintén!

És mindez hány év együttlét után!


2009. márc. 13. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

5ös skálán 4,5

10es skálán 9


23/L

2009. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Összességében:3,5/DE csak azért amiért még nem vett feleségül:-)

Megértőség:4

figyelmesség:3

odaadás,:4

őszinteség:3,5

együtt töltött idő:5/együtt élnk,egy helyen dolgozunk,24 órábol 24et együtt vagyunk

szex :4,5:-)


3 éve vagyunk együtt és 23/L 21/F

2009. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyunk együtt 1 éve vagyunk házasok, 10 hónapos a lányunk, én 5-ös skálán 5-öst adnék Neki, mert megérdemli, számomra Ő a tökéletes férj és családapa!!!!!!!!!!!
2009. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

mi egy éve vagyunk együtt a kapcsolat elején 5öst adtam volna de mostmár :

öszinteség : 2/3

megértöség : 2

figyelmesség : 3

odaadás :3

együtt töltött idö : 4

szex : 5

hüség: 5

lustaság :nagyon

2009. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%

Bírom a "strébereket", akik a párjuk előtt mindig nyomulnak, hogy a legjobb arcukat mutassák ( szóval, hogy jelesek legyenek ), közben meg pont a szín 5 - ösökből lesznek előbb - utóbb a leglinkebbek....

Inkább legyen a párom egy erős 3 - as, minthogy el legyek tőle szállva, aztán annál nagyobbat bukjak végül.

Mellesleg nekem az a véleményem - de ha nem tetszik bárkinek, akár kuka is lehet a válaszom - hogy azok adnak színjelest a párjuknak, akik vagy nagyon naívak, vagy frissen szerelmesek, vagy olyan egyszerűek, mint a faék, és felnagyítják a jó tulajdonságokat ( a negatívak meg eltörpülnek a szerelem hevében, pont ezek tudnak aztán hirtelen összetörni, ha vmi miatt mégis csalódnak... ) holott nincs tökéletes ember és a valóságban a mérleg hol ide - hol oda lendül ki.

Mindenesetre irigyelem ezeket az embereket, de nem lennék akkor sem a helyükben.

Kérdésre a válasz - term:

Szín - közepes.

Dehát kinek a pap, kinek a... sekrestyésfiú!

:P

2009. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: nem azért adtam 5-öst én személy szerint a férjemnek, mert "olyan egyszerű vagyok mint a faék" meg "eltakar a rózsaszín köd", hanem mert valóban úgy van, hogy mindent megtesz a családjáért. Hidd el nem vagyok naív, 10 évet éltem egy rossz házasságban, össze tudom hasonlítani a kettőt, tudok tanulni a rosszból és tudom mire kell figyelni egy házasságban.....
2009. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!