Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya azt mondta hogy el megy...

Anya azt mondta hogy el megy két öcsémmel az egyik 4 lesz a másik 2 lesz mert már nem birja hogy sosem segitünk neki. mit tegyek? Min változtassak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2011. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Segíts neki?
2011. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk segíts neki. Egyébként engem is gyakran fenyegetett ezzel anyu, bár tudtam , hogy soha nem tenné meg. Nagyon szeretett és én is őt, de ha már nagyon nem tudott rám hatni, akkor mindig kiszaladt ez a száján. Vigasztalásképpen írtam le az én sztorimat. De azért segíts neki sokat!!
2011. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát talán segíts, tipikus az a kényelmes gyerek lehetsz, aki elvárja, hogy mindent a feneke alá tegyenek.

ALAP dolog, hogy segítek itthon, és ennek mindenkinek magától értetődőnek kellene lennie...

2011. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom kedves utolsó, neked megtanították!

Engem anyukám nyolc évesen megtanított ruhát hajtogatni, felmosni, mosogatni, mosni, sőt főzni.

Mingíg együtt csináltuk. Mikor anya elment dolgozni, segítettem a háztartásba, pedig nem várta el!

A szomszédban volt egy nálam két évvel idősebb lány. Az anyja egyszer csak a hasára vágott hogy csinálja ezeket az a lány, azzal az indokkal, hogy én is meg tudom csinálni. Folyton szidta, ha valamit nem úgy csinált ahogy kéne, és átjött panaszkodni. Egyszer megkérdeztem, hogy megtanította-e rá. Nem.

Inkább az a kérdés, hogy milyen "anya" az aki elhagyással fenyegeti a gyerekét?

Undorító. Nekem is van lányom 13 éves, tini, dacoskodik, de nem fenyegetném ezzel.

2011. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja. Durva anyád van, ha ilyennel fenyeget. Még akkor sem hagynám el a kiskorú gyerekemet, ha kicsapnák a suliból vagy drogozna.
2011. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az vesse a kérdező édesanyjára az első követ, akinek sose szaladt ki semmi olyan dolog a száján, amiért másik megvetnék.

Pláne ha valaki 3 gyereket nevel, és a nagyobb megkérdezi, hogy ha anya azt mondta, hogy elhagy ha nem segítek akkor mit csináljak? Tudom, hogy mindez a szülők felelőssége az ő nevelésük, de néha igazán borulhat a bili.

2011. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!