Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy sportoljon?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk néhány éve, járt sportolni és ennek megfelelően sportos, izmos alkata volt. (Nem testépítő!) Semmi extra, nem evett fehérjeport, még a kajára se figyelt annyira oda, egyszerűen heti 3-4 alkalommal eljárt sportolni.

Az utóbbi 1-2 évben mindketten elengedtük kicsit magunkat, ez főleg abban mutatkozott meg, hogy lemászott rólunk az izom. Ezt mindketten megállapítottuk egymásról. Kerestem is a közelben gy termet, ahol küzdősportra tudunk járni. Igenám, de csak én járok már.

Ő ilyen-olyan indokokkal kibújik alóla, pedig ha nagyon akarná, bőven beleférne az idejébe. (Akár ez, akár bármilyen más tetszőleges sport)


Azon kívül, hogy az izomtömege leépült, az állóképessége is csapnivaló lett, tehát nem csak esztétikai szempontból lenne fontos a sport.


2011. máj. 19. 09:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ja, az edzőtermet meg ő vette észre és ő javasolta, hogy iratkozzunk be. Azóta is két havibérletet fizetünk, én heti 2-4 alkalommal járok, ő havi egyszer... Utána panaszkodik, hogy ez túl sok. Persze hogy az, havi egy alkalommal csak túledzi magát, nem tud fejlődni.

Az első két hét nekem is halál volt, mindenem fájt, tüdőm majd kiszakadt az állóképességi gyakorlatoknál, de utána már érezhetően hozzáedződtem.

Amúgy nyitott gerincem van, így néhány gyakorlatot ki is kell váltanom másfajta, gerinckímélő gyakorlattal, de ezt bőven meg lehetett úgy oldani, hogy szóltam az edzőnek és tőlem pl. nem vár el teljes felülést vagy bicskát, csak hasprést, illetve amikor 5 kilós acélrúddal kell egy abroncsot ütni, akkor lábból "emelem" és nem derékból.

2011. máj. 19. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!