Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ebből szabadulni?

Hogy tudnék ebből szabadulni?

Figyelt kérdés
Elmondtam a páromnak, hogy már nem vagyok boldog mellette, elhanyagoltnak érzem magam, csak magával foglalkozik és nem tudom tovább folytatni ezt a kapcsolatot! (Persze korábban is mondogattam neki, mert nekem fontos volt a kapcsolatunk hogy változzon meg figyeljen rám, mert elegem lesz) Nagyon nehezen vettem rá magam a szakításra, de végül szakítottam! Azt mondta, úgyse fogok olyan férfit találni mint amilyen ő, ugyanis félistennek képzeli magát és mi összetartozunk, mással nem lennék boldog! (Egyébként annyi a varázsereje, hogy jól néz ki, alapvetően önző, meggondolatlan, csak az a lényeg hogy neki jó legyen és semmi mással nem foglalkozik) Én nagyon nehezen viseltem a szakítást, kértem hogy ne keressen mert el akarom felejteni! Ő azt mondta ő viszont nem akar elfelejteni és kellek neki! Állandóan hívogatott, keresett stb. Eljutottam arra a pontra, hogy most már új életet kezdek nélküle és boldog leszek ekkor váratlanul beállított és levett a lábamról, mindent megígért hogy megváltozik csak adjak neki még1esélyt stb. Kibékültünk…elmondta, hogy amíg én szenvedtem ő nem is foglalkozott a „szakításunkkal” mert tudta hogy úgyis kibékülünk, mert mi összetartozunk és azt gondolta ez részemről csak valamiféle hiszti és hagyja hogy lenyugodjak és minden jó lesz. Ez eléggé rosszul esett nekem! Újra kezdtük és most megint ugyan olyan rossz a kapcsolatunk, már nem vagyok boldog! De mégsem változtatok! Mérges vagyok magamra, hogy beletörődök a sorsomba….Régen volt büszkeségem, tartásom most meg egy játékszernek érzem magam és azt csinál velem amit csak akar. Most vagyok fiatal, most élhetnék, most kereshetnék új párkapcsolatot én pedig itt szerencsétlenkedek… Ő azt mondja, hogy majd összeköltözünk és idővel minden jo lesz, majd bebizonyítja hogy megérdemel és boldog leszek mellette…Csakhogy én ebbe már nem hiszek…Én csak szabadulni akarok ebből a kapcsolatból, de nem tudok. Nem akarok magamból újra hülyét csinálni, hogy szakítok és 2-3 hét múlva újra együtt…Mit kellene csinálnom?
2011. máj. 18. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Hú, mennyire ismerős ez a helyzet. Mintha ugyanarról a két személyről lenne szó...
2011. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
El kellene döntened egyszer s mindenkorra, hogy kell vagy nem neked ez az ember. Ha nem kell akkor szakítasz, de végleg, mert az ő agyát se szép dolog húzni, ha meg kell, akkor vagy megpróbálod megbeszélni vele, vagy tűröd tovább. Kibékölős-összeveszős játék hosszú távon meg fogja enni az idegeidet.
2011. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Kedves Kérdező! Mondd meg őszintén, mit vársz, milyen tanácsot adjunk? Tudod, hogy hibát követsz el. Azt is tudod, miért nem jó, amit csinálsz. Mégis megteszed újra meg újra. Helyetted egyikünk sem tud változtatni a helyzeten...
2011. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Jól tudod, mi a megoldás: szakítás és telefonszám csere.
2011. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Hány évesek vagytok?

Tudom, megértelek, hogy nehéz szabadulni, hidd el, volt, hogy én is ugy gondoltam, jobb lenne egyedül, vagy mással, de nekem szerencsére mára már megváltoztak a gondolataim, örülök, hogy akkor nem léptem. 4 éve vagyok együtt a párommal, együtt élünk. Azt javasolom Neked, ha ez az érzés állandóan benned van, mindenképpen lépj, mert ennél sokkal jobban fogod bánni később, hogy nem tetted! Sok sikert!

21/N

2011. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Én inkább azon gondolkoznék miért mentem vissza hozzá. Valami csak van benne, ami mellette tart és visszahúz hozzá.
2011. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Van ilyen, de ebben nem lehet tanácsot adni. Mert meg kell élned, neked kell megélned, és senki nem élheti ezt át helyetted. Amikor majd elég rossz lesz, akkor elmész. Addig úgy sem. Erre nincsenek "technikák". Hagyd, hogy a szíved vezessen! Ha arra vezet, hogy hülyét csinálj magadból, akkor lehet, neked most pont erre van szükséged.


Amin változtathatsz, az a tudatosságod szintje. Minél jobban ismered önmagad, minél inkább elfogadod önmagad, annál kevésbé leszel rászorulva mások felületes ítéleteire, tanácsaira vagy akár erre a pasira. Ez az út azonban nehéz és hosszú. Sőt, általában visszafordulni sem lehet róla. Dönteni neked kell.

2011. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Az írásodból kiderül hogy ez a férfi nagyon önző!Azt hiszi mindent megkaphat úgy,hogy szinte semmit sem kell érte tennie.Azt hiszi ő pótolhatatlan,nagyon nagy az egója.Mivel te is hagyod magad mindig visszacsábítani,ezzel saját magát bizonyítja.Lehet hogy szeret,de úgy akar megfogni hogy elmond mindent amit hallani szeretnél,megígér mindent amit akarsz,csak az a baj hogy nem tartja be!Egy ilyen önző férfi mellett nem lehetsz boldog.Az egy dolog hogy jól néz ki,más pasi is néz ki jól!Szerintem elnyom téged és ezzel a magabiztosságodat is a földbe döngöli.Nem vagy hisztis,te csak egy kis törődésre vágysz,szeretetre és odafigyelésre,amit tőle soha nem kaphatsz meg!Ez a férfi nem ilyen,megváltoztatni meg úgyse tudod.Ő tudja hogy odavagy érte és bármikor visszaédesget magához,de neked erősnek kell lenned és ellen kell neki állnod,mert leélni az életed vele úgysem fogod,akkor meg minek húzni az időt?Most vagy fiatal,legyél határozott és erős,nehéz lesz de muszály!Nem hozzád való!Sok sikert neked!
2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Hány évesek vagytok?
2011. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
23/Én 26/Ő Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 18. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!