Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen lennék? (Kérdésed...

Igénytelen lennék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kérem a moderátorokat, hogy ne rakják át a kérdésemet a szerelem-szex kategóriába, ott sosem kapnék normális válaszokat!


Akiket ismerek azok mindig kicsípik magukat ha találkoznak a barátjukkal. Pl az egyik lány csak akkor sminkeli magát, ha aznap találkozik a barátjával. Legdivatosabb ruhák, magassarkú, sok kiegészítő...


Szóval ma ez szóba került, és azt kérdezték, hogyha most így nézek ki, milyen leszek ha együtt élünk, házasok leszünk..


Én sosem sminkelem ki magam ha itthon vagyunk a barátommal, legegyszerűbb pólómban vagyok (nem szakadt, semmi baja, csak hát olyan semmilyen, a hajam sincs megcsinálva, csak simán kiengedve... Barátom szerint is ez így oké, ő utálja ha sminkelem magam, szerinte úgy jó a hajam ha nincs kivasalva, stb.

Ha megyünk valahova azért persze felveszek valami szebb pólót, hajamat is megcsinálom.


Igazából tényleg nem értem, hogy én ezért miért lennék igénytelen.. :/


Én 16/L barátom 19/F. 9 hónapja vagyunk együtt (1,5 év lenne, ha nem szakítottunk volna 3 hónapra)


2011. máj. 13. 22:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

nem vagy igénytelen,de birom hogy aki használ sminket az már VAKOLAT!!!ez azért túlzás..énis használok alapozót,meg spirált meg ceruzát,de nehogymár ez vakolat legyen.(amugy az utcán se szoktam látni agyonsminkelt embereket,szóval nemtudom honnan szedik egyesek,biztos van néhány ,de nemhiszem hogy ez az átlag)meg jön eza vakolat nélkül is szép vagyok duma,meg ilyenek.énis szép vagyok,de mért ne lehetne kihozni a maximumot ?egyébként otthon is ki szoktam sminkelni magam,mert otthon van a barátom és neki,meg magamnak akarok tetszeni,nem másoknak.de sose várja el hogy hogy nézzek ki.de persze ki hogy érzi jól magát..

mért nem lehet elfogadni hogy mindenki más?te smink nélül jól elvagy más meg sminkkel..ennyi.kár csak a 2 végletet nézni..

2011. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Kb 1-1,5 éven keresztül sminkeltem magam naponta. Nem a pattanások miatt, hol utaltam én erre?!?!


Olvassátok már el, hogy mi van a hiperszuper nem-káros alapozóitokban.. Csak nehogy meglepődjetek hogy mit kentek egész napra az arcotokra.. :)

2011. máj. 15. 11:32
 33/37 anonim ***** válasza:

8 év alatt ami allergiám lett volna, az előjött volna.

Tényleg az a baj, hogy te vagy nagyon korán kezdted, vagy más problémád van.

Pl. szegény húgom soha nem használt azelőtt semmi sminket, és évekig szedett gyógyszert aknéra. És ezt nem külső hatás okozta, hanem belső.

2011. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

11:32

"Kb 1-1,5 éven keresztül sminkeltem magam naponta. Nem a pattanások miatt, hol utaltam én erre?!?! "


Hol írtam (vagy írta bárki más), hogy arra utaltál volna, hogy a pattanások miatt sminkelted magad?


A második bekezdésed, ha nekem is szántad (a többes szám miatt elképzelhető), vicces. Az én alapozómban garantáltan nem találsz semmi káros anyagot. :)

2011. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
birom hogy ezert pontozzák le az embert mert őszinte ,na min1.nem mondta senki h igénytelen vagy,de persze aki nem sminkeli magát annak joga van rögtön lepontozgatni a másikat.csak azert mert a másik szeret jól kinézni.ha azt vártad hogy mindenki a nyakadba borul,mert te tök jól elvagy akkor kár volt megkérdezni az egészet.mert ha más véleményét nem fogadod el csak a tiédet akkor kár válaszolgatni bárkinek is.egyszerüen nincs értelme
2011. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Remélem tudod, hogy nem csak a kérdező tud pontozni :)
2011. máj. 19. 05:42
 37/37 anonim ***** válasza:
Én pl a párom előtt itthon mindig itthoni cuccban vagyok, azaz valami melegítő meg itthoni póló. Látott már minden állapotomban-kócos,hisztis,csinos,nyomott fejű, frissen mosott hajú, smink nélküli..blablabla..- és mindegyhogy imád. Mert nem azért van velem, hogy egy tökéletességgel legyen hanem engem szeret, aki vagyok.
2011. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!