Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen lennék? (Kérdésed...

Igénytelen lennék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kérem a moderátorokat, hogy ne rakják át a kérdésemet a szerelem-szex kategóriába, ott sosem kapnék normális válaszokat!


Akiket ismerek azok mindig kicsípik magukat ha találkoznak a barátjukkal. Pl az egyik lány csak akkor sminkeli magát, ha aznap találkozik a barátjával. Legdivatosabb ruhák, magassarkú, sok kiegészítő...


Szóval ma ez szóba került, és azt kérdezték, hogyha most így nézek ki, milyen leszek ha együtt élünk, házasok leszünk..


Én sosem sminkelem ki magam ha itthon vagyunk a barátommal, legegyszerűbb pólómban vagyok (nem szakadt, semmi baja, csak hát olyan semmilyen, a hajam sincs megcsinálva, csak simán kiengedve... Barátom szerint is ez így oké, ő utálja ha sminkelem magam, szerinte úgy jó a hajam ha nincs kivasalva, stb.

Ha megyünk valahova azért persze felveszek valami szebb pólót, hajamat is megcsinálom.


Igazából tényleg nem értem, hogy én ezért miért lennék igénytelen.. :/


Én 16/L barátom 19/F. 9 hónapja vagyunk együtt (1,5 év lenne, ha nem szakítottunk volna 3 hónapra)


2011. máj. 13. 22:09
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
A bőrömnek már annyi, ekcémás vagyok minden lehetséges helyen, így az arcomon is. Így ha akarom sem tudom sminkelni magam..
2011. máj. 13. 22:21
 12/37 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagy igénytelen.

Viszont a barátnőid pasijai meg fognak lepődni egy reggel, mikor lekerül a vakolat és egy egész más nővel találják szembe magukat.

2011. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi a válaszokat :)
2011. máj. 13. 22:24
 14/37 anonim ***** válasza:
81%
Tény,hogy az ember nem ülhet állandóan estélyi ruhában otthon.De vigyázni kell,hogy ne át a ló túloldalára.Az ember hajlamos elhanyagolni magát,ha már biztonságban érzi magát a kapcsolatban.Már nem készül annyira a talákozásra,kevesebbet sminkkel,nem figyel az öltözködésre,a lényeg,hogy tiszta legyen,de ha gyűrödt már nem számít,a haját sem lövibe be,épp csak zuhanyzik és fogat mos.Így is lehet,de ahogy a férfiaknál sem egy szép látvány,ha mackóalsóban és trikóban nézi a tévét,úgy a nőnél sem,ha lepukkant.Meg kell találni azt az egyensúlyt,amikor még csinos az illető és látszik az igyekezet,hogy egyáltalán nem veszi természetesnek,hogy krumplis zsákban is tetszik a párjának,de emellett kényelmes és hosszú távon kivitelezhető,hogy ezen a szinten tartsa magát.Vagyis nem vakolatról és napi fodrászról beszélek.
2011. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább együtt töltöm azt az időt a barátommal, amit a puccbavágás elvinne. Szerintem ez nem igénytelenség. Ha nem mosakodnál rendszeresen, vagy szakadt ruhában lennél, az lenne igénytelenség. Nekem is mondták már, hogy miért nem vagyok csinosabb, amikor találkozok a barátommal. Erre én azt válaszoltam, hogy ezt a ruhámat legalább le tudja szabni rólam, ha megkíván, mert nem sajnálom. Erre nem mondtak semmit. Én általában ilyennel vágok vissza a sok okostojásnak. Nem kell mindig másra hallgatni.
2011. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem...én pl a sok kiegészítőt és feltűnősködést giccsesnek tartom.Az egyszerű is lehet stílusos és szép.

A vakolat is sok esetben nagyon visszatetsző és művi arról nem is beszélve ha gagyin van kifestve az illető.

2011. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%

22:21

Akkor pláne oda kell figyelned a bőrödre.

2011. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
27%

Én ha találkozom a barátommal, igenis mindig jobban odafigyelek magamra. Pl. sosem látott még melegítőben, pólóban meg végképp nem, max farmerban és felsőben, tehát én sem estélyi ruhában pózolok ha találkozunk. Nagyon kevés sminket is használok (látott már bőven smink nélkül, és itt sem a vakolatot kell elképzelni az arcomon.

Én így érzem jól magam, hogy megadom a barátomnak azt a tiszteletet, hogy ha találkozunk, jobban mutassak, hiszen ki másnak akarnék tetszeni, ha nem neki.

2011. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
36%

Régen a magyar nőket világviszonylatban is szépnek tartották. A külföldi pasik szerettek minket, mert kevés volt rajtunk a smink és látták a nőt a vakolat mögött.


Mióta a nagy magyar átlag felvette a világtendenciát azóta jelentősen zuhantunk a ranglétrán. De ez van :)

2011. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%

Kedves válaszolók, nektek csak a vakolat vagy a sminktelenség létezik?

Egy igazi nő mindenben tudja hol a határ, és tud stílusosan, kifinomultan megjelenni.

Se túl sok, se túl kevés.

2011. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!