Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelen lennék? (Kérdésed...

Igénytelen lennék? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kérem a moderátorokat, hogy ne rakják át a kérdésemet a szerelem-szex kategóriába, ott sosem kapnék normális válaszokat!


Akiket ismerek azok mindig kicsípik magukat ha találkoznak a barátjukkal. Pl az egyik lány csak akkor sminkeli magát, ha aznap találkozik a barátjával. Legdivatosabb ruhák, magassarkú, sok kiegészítő...


Szóval ma ez szóba került, és azt kérdezték, hogyha most így nézek ki, milyen leszek ha együtt élünk, házasok leszünk..


Én sosem sminkelem ki magam ha itthon vagyunk a barátommal, legegyszerűbb pólómban vagyok (nem szakadt, semmi baja, csak hát olyan semmilyen, a hajam sincs megcsinálva, csak simán kiengedve... Barátom szerint is ez így oké, ő utálja ha sminkelem magam, szerinte úgy jó a hajam ha nincs kivasalva, stb.

Ha megyünk valahova azért persze felveszek valami szebb pólót, hajamat is megcsinálom.


Igazából tényleg nem értem, hogy én ezért miért lennék igénytelen.. :/


Én 16/L barátom 19/F. 9 hónapja vagyunk együtt (1,5 év lenne, ha nem szakítottunk volna 3 hónapra)


2011. máj. 13. 22:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy igénytelen, csak önmagadat adod.
2011. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy igénytelen, csak nem vagy nőies.
2011. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez a normális, egyáltalán nem vagy igénytelen. Meghalnék, ha mindig "tűkön" kéne ülnöm, kirittyentve... ugyan már, én is ember vagyok. Amíg nem szakadt cuccban, meg tök kócosan ücsörögsz vele (mint írtad, nem), akkor okés a dolog. A csajok meg mondjanak, amit akarnak.

Sőt, így jobb neked, mert a srác nem a mindig tiptop lányt látja, hanem Téged. A többiek meg majd megszívják, ha lekerül róluk a vakolat, és a pasijuk dob egy hátast a látványtól. :)

2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

szerintem te csinálod jól,fő a természetesség,mér jó a szájfény meg 2 kg alapozó...

szerintem mindenki érezze magát jól a bőrében és kész..

2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
66%

miért lennél az?

én is lány vagyok, van hogy lustaságból 1 hétig nem mosok hajat, olyan is sokszor van, h 2 napig nem fürdök :S

na az igénytelen.

2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%

o.o


Nem vagy igénytelen. Te vagy olyan szerencsés, hogy a természet elég szépnek teremtett ahhoz, hogy ne kellejen a szépségedet kenceficékkel és semmitmondó ruhákkal eltakarni. Inkább örülnöd kéne ennek, és büszkén feltartani a fejed, hogy te ilyen szép vagy, hogy nincs szükséged a takargatásra :)

2011. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

Két dolog:

1. az igényesség nem 3 kg vakolatot jelent az arcodon

2. a nők igazából nem a pasiknak öltöznek ki, hanem saját magunknak, meg a többi nőnek, akik esetleg látják őket (a nőmagazinok népszerű szövegével ellentétben, a férfiak nem ájulnak el a legújabb divatú 12 cm-es cipősaroktól, sem a könyékig lógó fülbevalóktól)

2011. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok szép amúgy, egyedül csak a barátomnak tetszem..
2011. máj. 13. 22:19
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Az pont elég :)))
2011. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Miért lennél igénytelen? Legyél büszke, hogy nem alkalmazkodsz a kommersz elvárásokhoz! Nekem amikor 20 éves voltam az tetszett, ha nem volt a lányon smink. Mellesleg a bőröddel is jót teszel, hogy nem használsz napi szinten szines kozmetikumokat. A bőrápolásra viszont pár éven belül mindenképp érdemes lesz odafigyelned, akkor is, ha még nem látszik semmi, de nem akarok offolni.
2011. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!