Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem az...

Miért csinálja ezt velem az anyám? Miért ilyen undok, miért nem bíztat inkább?

Figyelt kérdés

18élves lány vagyok, nemsokára meglesz az érettségim. Most állások után érdeklődök, hátha találok valami mellékállás szerűt. Anyám meg egyfolytában piszkál hogy úgyse fogok, meg hogy minek akarok dolgozni? mondtam hogy nem akarok majd nyáron itthon ülni, hasznosítani szeretném magam.


Most beszéltem telefonon egy állás ügyben, egy városban lakik velem a hirdető és nő. mondta hogy találkozzunk beszéljük meg a munkát, ha gondolom.

Anyám egyből mondta hogy ez tuti át*aszás, és ő folyton mondja a magáét.Már komolyan elkezdtem félni hogy biztos árverés ez a meló...

Most is leordított, összeveszett velem...

azt hittem normális az hogy 18évesen lépni szeretnék akár meló ügyben


2011. máj. 10. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kell kezdőcsomagot venni (hacsak nem koodinátornak jelentkezel, tanácsadónőknek nem kötelező), és nem átb@szás a munka (csak épp nem munka).

Ha ezt a koordinátori munkát komolyan gondolod, van jó kommunikációs készséged, és elszánt vagy, te lehetsz a következő avonos sikersztori. Ha csak tanácsadónőnek jelentkeztél, akkor mindenképp keress mellé mást, mert ez egy nagy semmi (csak tudom, csinálom egyetem mellett).

2011. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!