Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem az...

Miért csinálja ezt velem az anyám? Miért ilyen undok, miért nem bíztat inkább?

Figyelt kérdés

18élves lány vagyok, nemsokára meglesz az érettségim. Most állások után érdeklődök, hátha találok valami mellékállás szerűt. Anyám meg egyfolytában piszkál hogy úgyse fogok, meg hogy minek akarok dolgozni? mondtam hogy nem akarok majd nyáron itthon ülni, hasznosítani szeretném magam.


Most beszéltem telefonon egy állás ügyben, egy városban lakik velem a hirdető és nő. mondta hogy találkozzunk beszéljük meg a munkát, ha gondolom.

Anyám egyből mondta hogy ez tuti át*aszás, és ő folyton mondja a magáét.Már komolyan elkezdtem félni hogy biztos árverés ez a meló...

Most is leordított, összeveszett velem...

azt hittem normális az hogy 18évesen lépni szeretnék akár meló ügyben


2011. máj. 10. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ő már felnőtt megélt pár dolgot, amiről neked még fogalmad nincs, majd megtapasztalod te is.

És lehet, hogy tényleg átb@szós állás, mivel ilyen könnyen össze jött. Milyen munkád lenne?

2011. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jobb ha nem is foglalkozol anyukáddal. Még szép, hogy lépni akarsz, neked legalább van eszed, nem úgy mint a többi fiatalnak, akik csak azzal foglalkoznak, hogy minden hétvégén leigyák anyuci és apuci pénzéből magukat!!!
2011. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
mai világban ritka az ilyen, hogy valaki 18 évesen rendes melót keres, és nem részegen járja a várost. anyád helyében örülnék neki. neki meg gőzöm nincs, mi lehet a baja, talán azt hiszi, hogy: munka--pénz--elköltözöl tőle--nem leszel a kicsi lánya :)
2011. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális amit csinálsz, és az is amit érzel. Hogy édesanyád részéről ez most aggodalom-e, csak rosszul kommunikálja le, vagy valami más van-e a háttérben azt nem tudom. Sajnos sok szülőnél, főleg az anyáknál előfordul, hogy irigyek a lányukra, és arra, hogy ők már nem tizenévesek...

A meló meg lehet akár átbaxás is, nem ez a lényeg. Hanem az, hogy akard, aztán a többi meg majd úgyis jön magától. Ha átbaxnak akkor lesz tapasztalatod ezen a téren is. :)

Rendes munkaszerződést kell írni, ha idénymeló akkor is.

2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ilyen katalógusos értékesítő lennék...avonos
2011. máj. 10. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát mondjuk abból tényleg nem lesz egy büdös vasad se :D Sőt... kezdő csomagot kell venned tízezrekért? Mert ha igen, akkor menekülj...
2011. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha anyukad aggodik, hogy esetleg egy kamu munkat vallalsz el, vagy hogy megis kivel talalkozol, milyen munka van ajanlva, miert nem hivod el magaddal a talalkozasra?
2011. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

meséltem neki pl. hogy az egyik osztálytársnőm napi néhány órát pultoskodik egy közeli pubban erre elkezdett velem üvölteni hogy én nem leszek pultos sehol, főleg nem egy kocsmában...

mindegyik állást leszólja. most üljek itthon egész nyáron...? ez a természetes 18évesen érettségivel a kezemben?

2011. máj. 10. 17:05
 9/11 A kérdező kommentje:

azt mondta a nő, hogy küldjek neki smst a számomról amin elér... és mondta hogy találkozzunk amikor nekem jó, megkeres és megbeszéljük a helyet és időpontot. de nem hív:(


OLYAN CIKI, MINDEN OSZTÁLYTÁRSAM FOG MELÓZNI NYÁRON, CSAK ÉN NEM:( A PASIM IS MIT FOG GONDOLNI RÓLAM? :( MERRE INDULJAK EL MELÓ ÜGYBEN?:(( sajna nincs jogsim, csak érettségim

2011. máj. 10. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

Ti aztán nagyon kedvesek vagytok! Természetes tisztelet a kivételnek!

Nehogymár az legyen egy anya dolga, hogy leugassa a kölkét, hogy úúúgysem lesz semmi, ha mégis az úgysem igaz! A szülők dolga, hogy hagyjuk a kölkünket kibontakozni, támogatni és ha megsérül, megbántódik mellete álljunk!!!!!! Anyukádnak van férje vagy valakije??? Kicsit olyan, mintha Rád telepedne. Lehet, hogy lesz olyan munka ami árverés, lehet lesz olyan amivel egy vasat sem keresel. De próbálkozni kell!!!!!!!!!!! Csak úgy juthatunk előlre az Életben!

2011. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!