Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elviselhetetlen személy!...

Anyám elviselhetetlen személy! Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés

Anyám megkeseríti a mindennapjainkat. Enyémet is, apámét is, öcsémét is.

Épp hogy hazajön apám a munkából, máris elkezd neki dumálni, hogy menjen már zuhanyozzon le, mert milyen büdös. Apám meg leül enni és ott nyomja felette a dumát hogy húzzon már zuhanyozni, mert ki kellesz szellőzteti utána az egész házat olyan büdös van. Apám már megszokta az évek óta tartó pofázást és rinyát, csendben ellhallgatja az egészet, van hogy akkor szól neki vissza, ha van már a fejében egy kis pia :S

Anyám semmibe nem nézi apámat, lesz*rja, hogy éve óta ő az aki egyedül eltartja az egész családot! Ugyanis anyám már 1 éve nem dolgozik, előtte volt egy fél év munkaviszonya, de előtte ismét vagy 4-5 évig itthon volt és semmit nem csinál! A pofámról sülne le a bőr, ha olyan lennék mint ő! Sokszor olyan hangosan ordibál és pofázik hogy jövök hazafelé és már a 2.szomszédban hallom. Közben a szomszédoknak is folyton azt pletykálja hogy nem bír apámmal mert idióta.

Anyám itthon van, de lusta mindenhez. Nem hogy örülne, hogy azzal is leköti az idejét, hogy mos,főz,takarít, porszívózik, mosogat. Ez számára mind teher, és mikor hazajövök én suliból fél 5kor általában, még engem kezd el ba**tatni, hogy nem segítek neki. Legszívesebben egész nap csak ülne, és lesné a tv-t vagy tesómmal, aki 13 éves játszana. Simán leül a gép elé és nézi hogy tesóm milyen autós vagy üldözős játékokkal játszik. Van hogy ő is beszáll. Biliárdozni is szokott vele. Tesómat annyira elkényezteti, hogy teskóm bukásra áll mindenből, ezért anyám napi 1-2 órát tanul vele. De olyan hangosan olvassa neki fel a kötelezőt, vagy mondja a verset. Azt gondolja ha jó hangosan mondja biztos jobban megjegyzi tesóm. Egyébként e közben is tesóm ül a számítógép előtt és játszik! Se apám, se én nem bírjuk hallgatni. Én is tenném a dolgomat, tanulnék, apám szeretné hallani a tv-t, de ő csak nyomja a szöveget :S

Van hogy 4-5 napig nem főz, apám meg egész nap úgy van a munkahelyén hogy nem eszik. És ilyenkor azért is dumál neki, hogy miért költ el naponta 1000 ft-ot cigire, kajára.. Apámat is simán beállíjta mosogatni, sőt apámnak ki kell vasalnia a saját ruháit!

Anyám mindig dumál nekem is, ha ég a lámpa és még csak este 6-7 óra van. Igaz 8ig világos van mostanában, de a szobába félhomályba már nem lehet látni. Azért is dumál ha egyszerre megy a számítógép, ég a lámpa meg töltöm a telefont. Neki meg állandóan úgy megy a tv, napi 4-5 óráig hogy nem nézi senki. Én szoktam kikapcsolni napi sziten!

Anyám a kidobott cuccaimban turkál, van hogy kivesz valamit belőle és használja. A szobámból a virágokat, amiket barátomtól kaptam, sokszor az ő szobájából hozom vissza, mert azt mondja, hogy nála jobban néz ki mint nálam! Felveszi a cipőmet, elhasználja a samponomat.

Télen is állandóan szellőztetet, 120 ezer ft-ot kellett ráfizetni a gázszámlára, és 40 ezeret meg a vízre, mert állandóan csak mos. Nem bírom elviselni, és mindig másokat baszo*gat. Hazajövök és már kezdeni. Észrevetted hogy kimostam a konyhába a függönyt? Vagy észrevetted mennyit dudváztam?? Meg fél óráig meséli hogy mi van tesómmal. De ez megy mindennap. És meg sz-r vagyok, mindenkinek elmond mindenféle sz*rnak. Folyton azt is kell hallgatnom, hogy milyen jó lenne ha több pénzünk lenne, mert ő úgy vásárolna. Venni ő is minden hónapban magának cipőt, meg jó lenne új szönyeget venni ...

Barátom is utál nálunk lenni, mert őt is zavarja a hangos veszekedés, pofázás. Már anyám tesója meg az apja is megmondta neki hogy többet nem fognak hozzánk jönni, mert ők erre nem kíváncsiak.

Anyámat az is zavarta, mikor régebben barátomnak sok pénze volt, és havonta vett nekem ruhákat, vagy illatszert vagy ami kellett, mert én soha nem kaptam semmit, mindig csak magára költött meg tesómra.

Szerintetek miért ilyen az anyám?


2011. máj. 8. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%
Hiába írjátok azt hogy nulla százalékos hasznosságú a válaszom, akkor is igazam van. Ha nem tud visekledni, és csak a pénzt viszi el, ellenben nem keres, ráadásul már nem is szeretitek akkor ba**zátok ki, mint a macskás szarni, akkor majd el kezd dolgozni. Apád meg szerezzen egy normális nőt magának, esetleg házvezető nő.
2011. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szomorú de azért anyukád nem házi cseléd még ha épp nincs munkája akkor sem te mit csinálsz otthon?
2011. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12:42: Az én anyám sem dolgozik, minden egyes beszélgetéséről tudok, mert annyira nem mozog emberek között, hogy minden alkalmat szóról szóra elmesél. Ez más, mint amikor megkérdezed, hogy történt-e valami az iskolában, akkor se meséled el, hogy hát igen, becsöngettek, bejött a tanár, tanított, majd kicsöngettek és kiment, a szünetben elővettem a tízóraimat, kicsomagoltam és megettem a kétharmadát, de a többire nem volt időm, mert még pisilnem is kellett és ki akartam menni jelző előtt a mosdóba.. Mert ha az emberrel SEMMI nem történik, akkor így zajlik egy ilyen beszélgetés. Minden áldott nap. Hidd el, hogy te is a falat kaparnád tőle. Én meghallgatom az anyám, mert tudom, hogy jót tesz neki, de az én életemet nem is keseríti meg, nem úgy, mint a kérdezőét és a családjáét.
2011. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi történet de elmondanád hogy mi lett a vége?
2016. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!