Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseled az öregedést? Én...

Hogy viseled az öregedést? Én teljesen kész vagyok?

Figyelt kérdés

Nézem a buli képeket, már az egy évvel ezelőttieken is látszik a különbség.. A 2-3 évesekről meg ne is beszéljünk..

Ti hogy bírjátok?


2011. ápr. 25. 16:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
73%
Elegem van az öregedésből. Nem látszik, de érzem. Én 35 vagyok, de a mai napig személyit kérnek tőlem, ha veszek egy üveg bort. A fiamat rendszeresen az öcsémnek nézik és még sorolhatnám. Belül már érzem a koromat, nem is úgy gondolkozom mint egy tizenéves, éppen ideje lenne már ha látszódna kívül is a dolog.
2011. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
87%
engem nem is érdekelt eddig mert szinte ugyan úgy néztem ki, de 29-30 éves koromban sokat változtam :S megjelentek a karikák a szemem alatt (nem dohányzom, alkalmanként iszok alkoholt, egészségesen étkezek, sportolok)és már azért látszik az arcomon hogy nem huszonéves vagyok. nehezen viselem, de hát mit tud az ember tenni :) 31 éves vagyok
2011. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Kéne valami komoly elfoglaltságot találnod, látszikhogy semmi probléma nincs az életedben. Valamint azt gondolom, hogy nincs önbizalmad.
2011. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen öregedni???

Nem lehet, hogy szétsminkelted magad 14 éves korod óta, mert van egy ismerösöm...nem is egy, aki ezt csinálta és bizony 21-23 évesen kinéznek 30-nak!


Én ugyan Férfi vagyok, ugyanúgy 22 éves, de Nálam most kezdödik el a "megszépülés":D

2011. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%
Én 21 vagyok,de szerencsére én nem szoktam ilyen dolgokon agyalni egyenlöre.Még nagyon fiatalok vagyunk,most kezdjük el a valodi életet.Én már 5 éve élek boldog párkapcsolatban és 1-2 éven belül szobajöhet majd a családalapítás is,de én igyekszem mindig inkább a jelenre koncentrálni és nem azon rágodni,hogy mi volt 4-5évvel ezelött vagy mi lesz 10 év mulva.Azt azonban be kell vallanom,hogy néha hiányoznak a régi szép idök,amikor még gondtalan tini voltam és nem éreztem az élet sulyát.Nem kellett arrol gondolkodnom,hogy miböl fizetem ki a számlákat stb.Akkor az egész életem a suli és a szorakozás,barátok körül forgott.Mára ez megváltozott,felelösségteljes munkát végzek és igyekszem megállni a helyemet az élet minden területén.Sokszor ugy érzem,hogy tul nagy rajtam a nyomás és olyankor visszasírom a régi idöket,de tudom,hogy annak a korszakomnak már vége és most más célok vezérelnek,tehát nem félek az idö mulásátol,mert ahogy itt már is leírta elöttem minden életszakasznak megvan a maga szépsége és nem érdemes a multba tekinteni,hanem mindig elöre kell menni és minden pillanatot kiélvezni,hogy aztán néhány év mulva ne kelljen bánkodnod az elmulasztott lehetöségek miatt!:)
2011. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
16:46 válaszához csatlakozom. 30 vagyok, és még nem éltem, nincs semmim, senkim, nem értem el semmit. Sokkal fiatalabbnak látszom, ami hurráéljen, de nem vagyok az. És nem jön már vissza, amit hagytam elúszni. Az életem.
2011. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy? Jajj... nincs semmi problémád az életben, ezért gyorsan csinálsz magadnak...
2011. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Szoli+ sok napozás öregíti a bőrt erősen. Vízhiány is, napi 1,5 liter folyadékot igyál meg, nyáron 2-3at és jobb lesz. Persze rostos és kóla nem számít.
2011. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

17:44- essel ugyanazt érzem:(

27 L.

2011. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Mi lesz veled, ha idősebb leszel :)


34 éves vagyok, ősszel már 35. De ha elnézem a régi felnőtt képeim szinte semmit sem öregedtem. Se ránc, se semmi. Néha kicsit táskás a szemem amikor a gyerkőc a fogzás miatt nem alszik éjjel :)


27 éves koromig diákigazolványt kért a buszsofőr, holott teljes áru jegyet kértem :) Sőt 30 évesen diákjegyet akartak adni az állatkertbe.


Pont az egyik héten találtam meg egy 14 éves kori képem, és mellé tettem az érettségit és semmi különbség nem volt. Aztán mellé a 24 évest és ott is csak a hajam volt hosszabb. A mai napig jóval fiatalabbnak néznek, huszonéves fiúk akarnak ismerkedni, mert azt hiszik a lányom bébiszittere vagyok :D


Azt hiszem szerencsés testi és arcvonásbeli alkatom van. Ezen kívül pedig mindig annyi idős vagy, amennyinek érzed magad. Én egy nappal sem idősebbnek mint 21 :) Ha boldog vagy, elégedett magaddal akkor lesz egy olyan kisugárzásod, amitől megfiatalodsz.


Elárulom, hogy a férjem mikor a 30. születésnapja volt meg sem lehetett ünnepelni annyira kétségbeesett, hogy véget ért a gondtalan 20-as évekbeli ifjúsága, rettenetesen maga alatt volt. :) Pedig évről évre sármosabb, és lassan már vigyáznom kell rá, mert elkezdtek a huszonéves "csitrik" körülötte legyeskedni. :)

2011. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!