Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseled az öregedést? Én...

Hogy viseled az öregedést? Én teljesen kész vagyok?

Figyelt kérdés

Nézem a buli képeket, már az egy évvel ezelőttieken is látszik a különbség.. A 2-3 évesekről meg ne is beszéljünk..

Ti hogy bírjátok?


2011. ápr. 25. 16:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm? Hány éves vagy?
2011. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
én minden korban megtalálom a szépségemet!
2011. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért 2-3 év még nem hiszem, hogy annyira gáz lenne, max. ha valami nagyon olyan életmódot folytat valaki, ami teljesen kiszipolyozza. :)


Engem nem zavar a korom, megtaláltam a helyem a társadalomban, és élvezem a jelenlegi életemet is. Ha nem a külsőségeket helyezed előtérbe veled is így lesz. A testet persze karban kell tartani amennyire lehet, de nem ez a lényeg.

Lehetsz gyönyörű 50 évesen, ha ezen kívül semmi más értékeset nem tudsz felmutatni az életedben, akkor nulla vagy.

2011. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
50%
Kevesebb cigi és alkohol.
2011. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem kéne folyton éjszakázni, bulizni, cigizni és inni. Akkor nem néznél ki huszonévesen 40 évesnek és nem merülne fel benned ez a kérdés.
2011. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
41%
Figyeljétek meg, mindjárt jön a komment, hogy egyáltalán nem is iszik, se nem cigizik, sőt, még ki sem próbálta őket. :)
2011. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hány éves vagy!

Ne a múltban élj, élj a mában! Figyelj oda, hogy minden nap tégy valami értelmeset, hasznosat. Lehet, hogy (korod miatt) annak gyümölcsét nem te fogod élvezni, de az biztos: addig élsz, amíg emlékeznek rád!

2011. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Röhögni fogtok, de nem cigizek és nem iszok buliban. Mivel másnap ha dolgom van, akkor egy 5-6 óra alvás után teljesen fitt vagyok ha nem alkoholizálok..
2011. ápr. 25. 16:44
 9/37 A kérdező kommentje:
22 vok amúgy..
2011. ápr. 25. 16:45
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Én 26 éves vagyok, tiszta depresszióban. Eddig nem alakult túl szerencsésen az életem, a fiatal éveimet mondhatni lehúztam a WC-n. Persze vannak terveim, de a tudat, hogy mennyire rohan az idő.. elmúlik minden, és én elvesztegettem annyi évet.. Elszaladt egy csomó lehetőség, amit még fiatalon kellett volna elkezdenem/csinálnom, és már soha nem tér vissza. Felfoghatatlan számomra fogalom: SOHA TÖBBÉ.

Nagyon szeretném, ha újra 10 évvel ezelőtt lenne. Vagy legalább ha most kicsit jobban állna a szénám.. most, ameddig még "fiatal" vagyok, és élvezhetném egy kicsit az életemet. Szerencsére kívülről nem nagyon látszik meg rajtam az életkor, nem vagyok könnyen öregedős típus, de én már látom.. Nagyon remélem, hogy visszatér a életkedvem hamarosan. Csak egy életünk van, csak egyszer lehetünk boldogok..

2011. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!