Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek? (bövebben)

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy többször észrevettem hogy anyám hátra megy a kamion mögé telefonálni, vagy megy le a garázsba és viszi a telefonját.. nyilvánvalóan telefonálni. meg régebben volt olyan hogyfelment a vendégszobába tleefonálni. mégis hogy deríthetném ki hogy mi van? 16/L
2011. ápr. 23. 19:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

tudni szeretném az igazságot!

tesóimnak se beszéltem még erről. ha kideürl hogy tényleg ez amit feltételeztem.. hát nemhiszem hogy elmondanám bárkinek is attól függ milyen szinten tart. csak tudni szeretném!

2011. ápr. 23. 20:22
 32/39 A kérdező kommentje:
és én nem azt várom hogy mindenki azt mondja hogy "igazad van biztos megcsalaj" nem! hanem segitsetek kideriteni! tudom igy elég furcsán hangzik de kitöl mástol kérjek segitséget??
2011. ápr. 23. 20:23
 33/39 anonim ***** válasza:

Rendben... Akkor nézzük, ha én a helyedben lennék...

Anyukám titokban telefonálgat... Mondjuk, ha megcsalja apumat, azt úgysem vallja be. Arcom nem lenne belenézni a telójába. Ha rákérdezek, és megcsalja, akkor összezavarodik, tehát sejthetem, hogy van valami bibi a dologban.


Ha mégsem zavarodik össze, és mond egy nevet, hogy kivel dumál, akkor annak is utána lehet járni, h vajon tényleg azzal e...


Oké, ha kiderül, hogy nem csalja meg aput, megnyugszom. Nade ha az derül ki, hogy megcsalja akkor mi van? van e jogom ahhoz, hogy eláruljam apunak? Ha elmondanám neki, akkor hogyan? Vajon anyu miért csalná meg aput? Mert lehet, h apu is megcsalja anyut? Hisz úgysem kötnek ilyesmit az orromra... Tudnám az igazságot, de nem tudnék vele mit kezdeni, max magamban őrlődnék..

2011. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
apu nem csalja meg! 100%!! egyáltalán nem olyan. a feleségéért és a családjáért él! mindent megtesz azért hogy nekünk jó legyen. minden plusz munkát elvállal csak azért h egy picit is jobb legyen!! nem hiszem hogy elmondnaám neki ha kdierülne h anyám megcsalja, de viszont ha lenne egy tényleg kézzelfogható egyértelmű bizonyiték akkor talán..
2011. ápr. 23. 20:30
 35/39 anonim ***** válasza:

:) Figyelj, ne mond azt soha, hogy soha. Attól mert úgy néz ki, hogy "nem olyan" még lehet "olyan".


Egyik barátnőm férje, egy annyira édes embernek látszott... Volt 2 gyerekük, minden szuper volt. oda volt a gyerekekért, a feleségéért. Szemmel láthatóan nagy volt a családi idill. Aztán, eltelt 2 hónap.. Látom a bnőmet lesoványodva, elhanyagolva... Kiderült, hogy a férjének fél éve volt egy viszonya.. Kiderült, összeszedte a cumóit és elhúzott otthonról. Közölte, hogy ő szerelmes lett.

Az életben meg nem mondtam volna arról a pasiról, hogy ilyet tenne, de a felesége sem gondolta volna.


Anyukádból kinéznéd?

2011. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek a szüleid? Mióta házasok?
2011. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

sajnos igen.. kinézném :/

látom hogyagyfaszt kap apámtól és eltudnám képzelni hogy menekül. meg 10 év van köztük. apu volt az első csávoja tehát nem tudott amugy "Élni" 22 éves votl mikro báttyám süzletett. anyukája rövid porázon tartotta szoval el tudom képzelni hogy msot akarja bepotolni amit nem tudott fiatal kroába :/

2011. ápr. 23. 20:36
 38/39 A kérdező kommentje:
19 éve házasok. 10 év van köztük. 39-49 :)
2011. ápr. 23. 20:36
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele face to face és beszéljétek meg. Mond meg, hogy gyanakszol, ha elmondja az igazat sem fogod beköpni a faternak. De szeretnéd megérteni, hogy miért tesz ilyen dolgokat.

Lehet, hogy megkönnyebbülne. És jó lenne nem egyedül lennie. Sajnos ilyen esetben neked kell felnőtt módjára viselkedned. Lehet anyukádnak segítség kell és így menekül.

2011. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!