Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek? (bövebben)

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy többször észrevettem hogy anyám hátra megy a kamion mögé telefonálni, vagy megy le a garázsba és viszi a telefonját.. nyilvánvalóan telefonálni. meg régebben volt olyan hogyfelment a vendégszobába tleefonálni. mégis hogy deríthetném ki hogy mi van? 16/L
2011. ápr. 23. 19:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

:) Á én sem értem ezt. Szerintem csak szimplán olyan beszélgetést folytat, amit nem akar senki orrára kötni. Nem hiszem, hogy nincs olyan ember, akivel néha néha tartaná a kapcsolatot...


Igaz, hogy a kérdező nem 3 éves, de úgy haragozta be a kérdést, mintha kb rányitott volna az anyukájára miközben épp egy idegen pasival enyeleg... Közben csak telefonálgat... :) Ez nem konkrétum..

23/N

2011. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
de akkor miért "titokban" telefonál?
2011. ápr. 23. 20:12
 23/39 anonim ***** válasza:
Oké, én is azt mondom, hogy nem feltétlenül megcsalás, de amilyen hangnemet itt a válaszolók megengednek maguknak, az kritikán aluli.
2011. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nézd, én is volt már, hogy a férjem háta mögött titokban telefonáltam.. :)

Miért nem inkább egyenesen közelíted meg anyudat? Kérdezd meg, hogy kivel beszélt, ennyi...és hogy miért titkolózik ennyire...

2011. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
tekintettel arra, hogy milyen viszonyba van apámmal, és arra is hogy nincsenek barátai akivel olyan dolgokrol kéne bezsélnie amiről mi nem tudhatunk.. azért feltételeztem ezt. meg egyszer hallottam egy elég érdekes beszélgetését...
2011. ápr. 23. 20:14
 26/39 A kérdező kommentje:
hát leeht következőre megfogom kérdezni! csak tudod sose szoktam megkérdezni ha elöttem is telefonál bárkivel is akkor se kérdem meg+ de leeht most ezt fogom tenni!
2011. ápr. 23. 20:15
 27/39 anonim ***** válasza:

Igen de... nézd, elhiszem h kritikán aluli, de már maga az is az, hogy "anyám megcsalja apámat, mert titokban telefonál"

Tehát, ha a kérdés (ami kijelentés volt) már kritikán aluli, akkor ne várjon a kérdező kedves, megértő válaszokat. Hisz gyanúsítja az anyuját, rágalmaz, anélkül, hogy biztosat tudna...

még mindig 23/n (kérted, h írjunk kort és nemet):)

2011. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Egyébként, mi volt az az érdekes beszélgetés?


Milyen viszonyban vagy anyukáddal?

2011. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

nem vádoltam meg. csak feltételezés!!

valahogy ki szeretném deriteni hogy msot mi van. ha nicns semmi akkor megnyugodok ha meg mégis van valami akkor...

tanácstalan vagyok ezért kérem a segitségeteket!

2011. ápr. 23. 20:18
 30/39 anonim ***** válasza:
A kérdező nem felnőtt! Legalább felnőttként lenne annyi esze a válaszolóknak, hogy normálisan reagálnak. Ezzel a semmi közöd hozzá válaszokkal csak felbőszítik nem pedig normálisan elmondják miért nem valószínű, hogy bármi van a dologban.Nem a te válaszodra céloztam egyébként, te normális "hangnemben" írtál neki. A kérdező pedig szerintem simán feldúlt, azért volt a kijelentés.
2011. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!