Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek? (bövebben)

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy többször észrevettem hogy anyám hátra megy a kamion mögé telefonálni, vagy megy le a garázsba és viszi a telefonját.. nyilvánvalóan telefonálni. meg régebben volt olyan hogyfelment a vendégszobába tleefonálni. mégis hogy deríthetném ki hogy mi van? 16/L
2011. ápr. 23. 19:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
az se jó ha anyám a szemünkbe hazudik, meg az se jó ha ebböl balhé lesz!
2011. ápr. 23. 19:59
 12/39 A kérdező kommentje:

kérlek segitsetek! valami tanácsot adjatok! és ha kérhetem irjatok mellé kort is...

gyerek vagyok lehet, de nem hülye!

2011. ápr. 23. 20:02
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert az kb. akkora marhaság lenne, mint a ti tiltó válaszaitok, amiket én végig sem olvasnék, ha 16 lennék.

Szerintem ebből még nem lehet megcsalásra következtetni. Az én párom is azt hitte, hogy megcsalom egyszer, mert dugdostam a telefonom, holott csak anyukámmal akartam beszélni olyan témáról, amit nem akartam, hogy más halljon, de szó sem volt semmiről. Ha pedig valaki meg akar csalni valakit, akkor miért otthon telefonál,miért nem hazaúton? És miért olyan feltűnően?


Aláírom, hogy a házassági problémák megoldása nem a kérdező feladata, de ne kezeljetek már egy 16 éves gyereket úgy, mint egy 3 évest.

2011. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne csinálj semmit. Téged biztosan nagyon szeret anyukád és pár telefonhívásból nem lehet arra következtetni, hogy bármiről szó van. Nem kell tenned semmit és nyugodj meg.
2011. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
hát akárkinek telefonálhat, ha otthon van az apud akkor ha anyud nem figyel akkor vedd el a telefonját és nézd meg gyorsan a híváslistát..ha találtál valakit akkor majd deritsd ki hogy ki az.., kérdezd rá anyudnál és ha hazaudik akkor nem fog erről angyon ebszélni, le akar rázni és akkorkérdezd meg, hogy a barátod-e..stb.
2011. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
itt dolgozik a faluba, sose egyedül jön haza hanem a munkatársaival. és nem feltűnően telefonál mert azthiszi hogy nem veszem észre mert próbálok nem oda figyelni, de ahogy kimegy rohanok az ablakhoz és látom hova megy...
2011. ápr. 23. 20:05
 17/39 A kérdező kommentje:
a hiváslistára én is gondoltam, csak baszhatom ha kitörli. :/
2011. ápr. 23. 20:06
 18/39 anonim ***** válasza:
53%
Kutakodjon a telefonjában???????? Szerintem ez csúnya dolog. Kérdező, azt nem hiszem el, hogy egy olyan kollégája vagy barátja sincs, akivel ne beszélgethetne.
2011. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

komlyan nincs! más korosztállyal dolgozik együtt!!

midnig mikro velem akar jönni vahova mondom neki hogy "mennyél a barátnőiddel" és akkor mondja hogy "nekem nincsenek barátnőim". és ez igy is van. mondom rokonai sincsenek, egy unokatesoja van akit évente 2x felhiv. ennyi. akik körülveszik csak öregasszonyok! 60on felüliek. msot szeritned akkro velük telefonál??

2011. ápr. 23. 20:10
 20/39 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem is vannak idősebb barátaim. Vagy lehet,hogy megismert valakit, aki végre az ő korosztálya és ez feldobja őt.
2011. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!