Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megcsalja apámat. Mit...

Anyám megcsalja apámat. Mit tegyek? (bövebben)

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy többször észrevettem hogy anyám hátra megy a kamion mögé telefonálni, vagy megy le a garázsba és viszi a telefonját.. nyilvánvalóan telefonálni. meg régebben volt olyan hogyfelment a vendégszobába tleefonálni. mégis hogy deríthetném ki hogy mi van? 16/L
2011. ápr. 23. 19:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül csalja meg. Azért telefonálni bárkinek lehet. Előfordulhat, hogy a barátnőivel beszél és nem szeretné, hogy más hallja. Többször is észrevetted,tehát annyira nem tartja titokban és apukád is biztosan észrevette,szóval még ne vedd készpénznek, hogy megcsalja.
2011. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
56%
és neked nem kell semmit kideríteni. Az anyukád magánügye, hogy kivel beszél.
2011. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem néhány magán telefonbeszélgetésből kicsit erős dolog egy ilyen következtetést levonni.


Egyébként meg, szerintem neked nem kell semmit kiderítened. Ez az ő dolguk. Nekik kell tudni, hogy mi van a házasságukkal és nem neked. :)


Illetve, ha mégis anyukád megcsalja apudat, annak is biztosan van oka. Nem látsz bele a kettejük dolgába, nem osztják meg veled a magán dolgaikat, esetleg a szexuális gondjaikat stb. Nem érdemes belefolynod. Hidd el.


Esetleg annyit tehetsz, h megkérded anyudat, hogy kivel beszélt, és figyeled a reakcióit..

:)

üdv.

2011. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

akkor telefonál mikor apám nicns itthon!

és nincsenek barátnői..

2011. ápr. 23. 19:50
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
És rokonai vagy barátai sem?
2011. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%
Ti meg hogy tanácsolhattok olyat egy gyereknek, hogy ne szóljon bele??? A család része ő is. Megnéznélek titeket, hogy mennyire tudtok nem foglalkozni valamivel, ami titeket is érint.
2011. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

apum eléggé "kiidegeli" mert van neki nagyon sok marhasága, nem tudja beismerni hogyha hibázik. talná ezekkel tudja leghjobban felbaszni. :/

és egyszer hallottam egy elég érdekes bezsélgetést mikor anyám "elrejtözött" a szobámba..

és am hazaér melobol fogja a telefonját és megy ki a garázsba...

2011. ápr. 23. 19:52
 8/39 A kérdező kommentje:
szülei meghaltak,testvére nincs. unokatesoja van de neki nem szoktot, mert mikor vele beszél azt sozktam hallani mert nem "bujik el"
2011. ápr. 23. 19:53
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
AZ jó lesz neked, ha kideríted tegyük fel, hogy csalja az apádat az anyád, és utána balhé lesz otthon, elköltözik az egyik szülőd és alig fogtok megélni, nem lesz pénz semmire, esetleg verekedés lesz, ezt szeretnék, okos 16 éves. A felnőttek dolgába ne avatkozz.
2011. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:52


Rendben, akkor miért nem adsz tanácsot ennek a lánynak, hogy hogyan kémkedjen az anyukája után, aki néha telefonálgat?

Esetleg oldja is meg a szülei házasságát? :)

2011. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!