Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, hogy nincs...

Nyugtassatok meg, hogy nincs baj, a család minden tagja képes nem felvenni a telefont?

Figyelt kérdés

Párom reggel hazament a szüleihez.Mindig magánál tartja a telefont.

Napközben irtam neki emailt,nem reagált,most néztem,nem is olvasta (hurrogóknak: szabad néznem a mailjeit).

Irtam neki sms-t,nem reagált,de annyira nem volt fontos végülis.

Hivtam 4kor,nem vette fel.Azóta végigcsörgettem többször,semmi.Most már a vezetékest és az anyja mobilját is hivtam,kicsörög,semmi.

Pedig elvileg otthon ül és tanul.

Kezdek aggódni


2011. ápr. 20. 18:10
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
83%

Én is tanulom a nem aggódást, akaraterő kell hozzá, agyban kell ezt is eldönteni.

Felnőtt emberek vagyunk, ki vagyunk téve veszélyeknek, de nem erre kell koncentrálni. Persze elővigyázatosnak kell lenni.

2011. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

azt hiszem ezentúl tudni fogok még arról is mikor megy wc-re,sikerült elég nagy lelkiismeretfurdalást csinálnom neki


de nem kivánom h bárki a helyemben legyen

2011. ápr. 20. 21:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!