Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha valamit...

Szerintetek, ha valamit nagyon szeretnék, akarjuk akkor az előbb-utobb teljesül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

igen jöhet váratlanül a szerelem,én is váratlanul szerettem bele,"előtte már pár hónapja ismertm"

biztonságban érzem magam vele,és érdekes ha vele vagyok,a közelemben van sokkal-de sokkal erősebbnek érzem magam,felszabadultnak.régen mások véleményére adtam,de mostmár nem érdekel úgy mint régen,hogy mások mit gondolnak!

2011. ápr. 19. 13:15
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző válaszoló vagyok.

Mi újság a szerelmeddel?

2011. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

szia! nincs most vele semmi, szünetem van,majd hamarosan újra látom,ha letelik,a szünet!


Veled/tek mi van?

2011. ápr. 26. 13:27
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Barátok vagyunk. Lehet, hogy egyelőre nem is lenne jó, ha tovább lépnénk.

Azért engem nagyon megviselt a szakítás az ex-barátommal. Erőszakos ember volt, nehéz elfelejteni.

Nem szeretem már, ne értsd félre, de bennem van, amiket mondott nekem. Nem túl szép dolgokat, hogy finoman fogalmazzak.


De Vele egyszerűen biztonságban érzem magam, úgy érzem, hogy önmagam lehetek, kimondhatom, amit gondolok, amit érzek, nem szól meg, odafigyel rám, megértő, türelmes, az lehetek, aki vagyok, egyszerűen azt érzem, hogy jó Vele.


Nagyon tetszik nekem, de nem merek semmit beleképzelni ebbe a kapcsolatba. Minden alakuljon csak magától!


Nagyon kedves, érzékeny, rendes srác, és külsőleg is teljesen más, mint akik eddig tetszettek.


Régebben pont az ellentétes típusokhoz vonzódtam, de ő meg én még külsőleg is hasonlítunk, alkatra is, arcra is.


Ha rossz napom van, vagy bizonytalan vagyok, akkor csak rá gondolok, megnézem a fényképét, vagy odaképzelem magam mellé. Mondjuk, hogy ő is ott van a lakásban, vagy ha mondjuk kávét iszom, elképzelem, hogy Neki hogy csinálnám meg stb..., és ilyenkor egyszerűen megnyugszom.


Nagyon jó, hogy Ő van nekem.


Lehet, hogy az igazi szerelem nem is az, hogy belebolondulsz valakibe, és aztán megpróbálsz megfeleni az ő igényeinek, hanem ez az igazi szerelem, hogy érzed az első perctől, hogy összetartoztok, nincs benne kétség és bizonytalanság, csak nyugalom és elfogadás.


Régen más elképzeléseim voltak a szerelemről, én akartam megfelelni és alkalmazkodni, de ez lehet, hogy egy rossz út volt.


Minden esetre ez teljesen más érzés, mint amit eddig éreztem.

2011. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!