Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz, ha szeretni...

Miért ilyen nehéz, ha szeretni akarjuk egymást?

Figyelt kérdés
Egy suliban találkoztunk tavaly télen, azóta szinte minden héten találkozunk egyszer-kétszer, ahogy az időnk engedi. Ilyenkor nagyokat sétálunk, kirándulunk...s közben megy a vívódás, hogy hogyan fejezzük ki azt, hogy szeretjük egymást. Komolyan mondom, sose volt gondom kimutatni az érzéseimet. A srác eléggé félénk, 30 éves, egyetlen egy komoly kapcsolata volt. Gyakran megfogja a kezem, én ezt viszonzom is, de persze már megőrjít, hogy miért nem történik semmi, látom rajta, hogy ő is akarja...csak nem megy! Nekem azért, mert megbénít a félénksége. Megtorpanok. Nem értem, miért. Bénázunk elköszönéskor: megcsókoljam-e vagy sem? S aztán jön egy egyszerű puszi, tiszta ciki. Attól tartok, ha ez így megy tovább, kialszik ez a szerelem. Jól gondolom?
2010. ápr. 17. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán őszintén kérdezz rá, hogy most akkor mi van... Bár egy férfi legyen férfi,még ha kicsit félénk akkor is!
2010. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hmm 30 éves kissé tutyi- mutyi...nemtudja mit akar
2010. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisérta múlt...


Neincs még lezárva az a komolya kapcsolat..


Vagy csak fejben létezik, a lényeg hogy ott van!

2010. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még szűz. Az meg hogy volt már egy komoly kapcsolat az egy nagy kamu, csak nem meri bevallani neked, hogy még nem volt nővel.
2010. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkoztam...hogy tényleg volt-e nővel. Ha volt is, szerintem kézfogáson kívül más nem történt...
2010. ápr. 18. 06:54
 6/8 anonim ***** válasza:

én kb 16 évesen viselkedtem így.

a megoldás az ha konkrétan de finoman rákérdezel,hogy akkor mi van velünk mi az a gát ami nem engedi tovább lépni

ha szeretitek egymást muszáj őszintén kommunikálni

hisz felnőtt emberek vagytok.

nem megoldhatatlan ez a dolog ,de semmiképp ne éreztesd vele,hogy zavar ha még szűz vagy tapasztalatlan ,ne okozz neki csalódást mert még jobban visszahúzódik a csigaházba,

ha akarsz ezen változtatni ,tényleg egy meghitt de őszinte beszélgetés sokat segít.

2010. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Attól tartok, ha ez így megy tovább, kialszik ez a szerelem. Jól gondolom?"


Igen, mert a nők nem szeretik a félénk férfiakat.


Ugyanakkor ha egyéb okokból úgy látod, hogy érdemes lenne, akkor neked kell megoldanod a helyzetet, mert neki szemlátomást nem megy. Lehet, hogy nem tudja, hogy esélye van nálad. Ez akkor van így, ha pl. nagy köztetek a korkülönbség, vagy nem tudja, hogy nem vagy együtt senkivel. Akkor is így gondolhatja, ha te bulizós, nagyvilági nő vagy, aki folyton a bulis kalandjait meséli, ő meg nem tud hasonlóval előállni, ezért úgy gondolja, nincs esélye nálad. Végül az is lehet, hogy ő nem akar "kapcsolatot", csak barátságot. Egyszerűen kérdezd meg tőle, miért nem csókol meg. Ő erre vagy megcsókol, vagy elpirul és elkezd magyarázkodni. Ha az utóbbit csinálja, akkor reménytelen eset.

2010. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szeretem a félénk férfiakat, de nekem ez már túlzás.

Nincs köztünk nagy korkülönbség (2 év, ő az idősebb), egy hullámhosszon vagyunk, szerintem többet akar barátságnál, hiszen ha leülünk bárhová, akkor megfogja a kezem, simogatja, de ennyi és nincs tovább. A múltkor simán ott is aludt volna nálam, de hát nem értem, hogy gondolta. Még nem is tartunk ott, a búcsúzkodás meg tisztára kínos, mert szerencsétlenkedik, hogy mi legyen. Szerintem is az lesz a legjobb megoldás, ha beszélek vele...de szinte majdnem biztos, hogy képtelen lesz erről komolyan beszélni. Valami nem stimmel itt, érzem.

2010. ápr. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!