Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamóca. kérdése:

Miért nem tudja két ember kötelékek nélkül szeretni egymást? Miért börtönzik be a párjukat az emberek?

Figyelt kérdés

többször tapasztaltam én is, a legutolsó kapcsolatomnak is ez vetett véget, és másokon is mind ezt látom haveri körben, bárhol.

Ha valaki kimondja h "járunk" onnantól az egész kötelezettségek láncolatává válik. Mindenhová együtt kell menni, össze kell ragadni, naponta kétszer háromszor beszélni, egymás nélkül nem lehet ám bulizni, ha meg még a kapcsolat mellett a barátaidra is időt akarsz szentelni már teljesen kapcsolatképtelennek minősítenek.

NEm értem miért kell ezt csinálni. bizalom miatt? de hát ha valakinek egyáltaáln nem adtam okot rá? és mindenkiből nem hiányozhat a bizalom...

egészen lehetetlen hogy találjak egy olyan pasit aki nem akar három lakattal magamellé láncolni?:D


2010. dec. 16. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülhetnél, hogy ennyire szeretnek, hogy nem bírják ki nélküled. :) Mást meg le sem szharnak.
2010. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most éppen én is a le sem sz*rnak állapotomban vagyok, nefélj ismerem azt az érzést is:D ez sem kellemes

de hidd el az sem ha valaki kitulajdonít.

2010. dec. 16. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert éretlenek vagytok. Te is, meg a partnereid is. Ők azért, mert börtönöznek, te meg azért, mert hagyod.

Ez nem egyszemélyes játszma, amíg engeded, addig meg fogják veled tenni. Tanuld meg meghúzni a határaidat.

2010. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem minden kapcsolat ilyen neurotikus.
2010. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
jaa.az a gáz,hogy velem is ez volt a legutóbb.a pasim teljesen rám tapadt.én nagyon szerettem,és ő is engem.most mentem új suliba.új arcok,hát természetesen ismerkedni akartam.erre ő majdnem minden reggel bekisért,és minden egyes délután elém jött.még véletlen se legyen esélyem kikapcsolódni az új haverokkal.de nem csak az.hanem még tanulni se hagyott délután,sem hétvégén,mer akkor is mindig jött. mondtam neki,hogy ez már nekem sok.erre ő berágott.de már ott tartok,hogy délutánonként haverokkal vagyok,és belőle az EX-pasim lett.nehezen fogadta el,dehát túl rövid volt a póráz,amit meg én viseltem el nehezen.1 évet voltunk együtt.régen simán lerendeztem,de nagyon megváltozott.így járt.
2010. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Moszuke ***** válasza:

de buták vagytok..:-/


ha van 1-2nap egymás nélkül (se msn se semmi) akkor annál jobb a találkozás később:) mert vágyakoztok a másikra...

persze ez néha nehéz.. akkor lehet kivételt tenni ha már nagyon nem bírtok magatokkal:)

szal tömören: normál esetben nincs olyan, hogy egymáshoz láncolódás...........

2010. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én mindenkinél ezt látom... aztán lehet én spilázom túl a szabadság fogalmát, és az a nem normális amit én várok el.

MA pl egy órán át hallgattam ahogy egy ismerős csaj hisztériázott mert nem vette fel a pasi a telefont..

és több pár körülöttem egymás nélkül már létezni se tud, rádásul elhanyagolják a barátiakat.

szerintem ez nem normális.

én egyszer hagytam, tény, buta voltam, vége is lett... többet ilyet nem játszok.

2010. dec. 16. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem,de biztos valami olyan "összetartozunk" érzés kell az embereknek és ennek ez a modja.Persz ismerek olyat aki nem megy a pasijával bulizni mert akkor nem tud flörtölni.
2010. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

nekem a sorrend:

család>>barátok>>>haverok>barátnő

aztán ha már a barátnő jelenti a családot az már más tészta..


szerintem ez így a normális.

nem szabad megfojtani a lányt,

de amikor van egy kis időnk egymásra az annál jobb érzés együtt lenni:)


egy párkapcsolatban szerintem az a normális ha két ember, éli az életét "tovább" és még is együtt.. nem pedig feladva mindent és ketten közösen, egy darab új életet kezdenek.

párkapcsolat szóban benne van hogy PÁR.. tehát két darab külön élet, ami MAJD az évek folyamán összefonódik..:)

2010. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

20:09 nem flörtölés miatt akarnék szabad életet élni, engem nem motivál ha van akit szerethetek.

20:15 egyetértek, bár a sorrendben a haverok = pasi nálam. Ez nem azt jelenti hogy bárhvoa előbb elmegyek... mikor hogy alakul.

a barátom legyen az életem része, de ne az egész életem...

2010. dec. 16. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!