Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétszednek körülöttem az...

Szétszednek körülöttem az emberek! Legszívesebben elmenekülnék! Hova és mennyi idöre menjek, hogy ne készüljek ki teljesen?

Figyelt kérdés

Elöször kezdödött a barátnöimmel és a mocskos hazugságaikkal rólam. Aztán a férjem rokonsága elkezdett nyíltan gyülölni engem. Van egy pár hónapos gyermekem. Nemrég tudtam meg, hogy láthatási joggal fenyegetöznek - nélkülem akarják persze látni. Aztán kaptam a bkv-tól behajtási fenyegetést 186 ezer forintról. A Providenttöl is kaptam 70 ezer forintról, az Erste és UniCredit Banktól is 10-10 ezer forintról egy behajtólevelet. A férjem hónap elején elverte az egész fizetését, így sem nekem, sem neki nincs mit enni az egész hónapban. Minden nap veszekszünk emiatt.

Kezd nagyon elegem lenni, összecsaptak a fejem fölött a hullámok, nem tudok kimászni belöle, el akarok menni pár napra!!!

Hova menjek és mennyi idöre, hogy pihenjek egy kicsit és ne bolonduljak meg itt helyben?


2011. ápr. 16. 17:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

ma 18:36

Kire hagyod kire hagyod...


Pl:


rásózod anyukádra, vagy a rokonságra

ha már úgyis annyira látni akarják!!


Legyen egy hetet mindenkinél így akár kihúzhatod a gyerekmegörzést hónapokig is.


A szabadnapjaidon meg visszakéred magadhoz, meg mindennap lefejed a tejedet és odaadod nekik, hogy azzal etessék.

2011. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
55%

ma 18:38



A többit sem tilthatják le, ha veszélyezteti a megélhetésüket.


A fizetés azon százalékát tilthatják csak le ami még nem sodorja veszélybe a megélhetést.


Vagy ráterhelhetik az ingatlanra ha van a nevén.

Vagy ha van közös ingatlana.


Vagy szélsőséges esetben közmunkára vagy elzárásra ítélnek.


Közmunka 5 ezer ft egy nap elzárás ezer ft egy nap, de egy anyukát nem fognak ilyenre itélni.

2011. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt megpróbálom. Köszönöm, hogy fordítottatok idöt rám és adtatok tanácsokat!:)
2011. ápr. 16. 18:45
 34/34 anonim ***** válasza:
jah nem a teljes összeget fogják letiltani csak a felét. szted ekkora összegnél megéri küzdeni? mondjuk tény pontos összeget nemmondott a kérdező dehát sztem a vége csillagászati lesz a fizetéséhez képest. nézd én ha megyek dolgozni nemhivatalosan 5000 forintot kapok ha hivatalosan megyek dolgozni csak3200 forintot kapok. ha letiltják a 3200 forintnak a felét vagyis kapok 1600 forintot szte abból én az életbe megfogok élni? egyáltalán. kamatokat érdemes lenne kiszámolni mert lehet az a vége h balatonból mered a vizet egy evőkanállal
2011. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!