Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétszednek körülöttem az...

Szétszednek körülöttem az emberek! Legszívesebben elmenekülnék! Hova és mennyi idöre menjek, hogy ne készüljek ki teljesen?

Figyelt kérdés

Elöször kezdödött a barátnöimmel és a mocskos hazugságaikkal rólam. Aztán a férjem rokonsága elkezdett nyíltan gyülölni engem. Van egy pár hónapos gyermekem. Nemrég tudtam meg, hogy láthatási joggal fenyegetöznek - nélkülem akarják persze látni. Aztán kaptam a bkv-tól behajtási fenyegetést 186 ezer forintról. A Providenttöl is kaptam 70 ezer forintról, az Erste és UniCredit Banktól is 10-10 ezer forintról egy behajtólevelet. A férjem hónap elején elverte az egész fizetését, így sem nekem, sem neki nincs mit enni az egész hónapban. Minden nap veszekszünk emiatt.

Kezd nagyon elegem lenni, összecsaptak a fejem fölött a hullámok, nem tudok kimászni belöle, el akarok menni pár napra!!!

Hova menjek és mennyi idöre, hogy pihenjek egy kicsit és ne bolonduljak meg itt helyben?


2011. ápr. 16. 17:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
55%

Mondok én egy jobb megoldást neked.

Ha el akarsz menni akkor menj, de ne pénzből.


Amúgy az elmenetelt hasznosan is tölthetnéd

pl munkakereséssel ha már úgyis mászkálhatnékod van.

Vagy buszozz egész nap, ha meg ellenőrt látsz szálj le vagy rúgd fel a közteressel együtt ha nem hagyja.

2011. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
sztem már volt behajtó vagy minimum 10szer buktál le és egyszer se fizettél a bkv-nak. egy büntetésből nem lesz 186ezer. ez akkora kamu.
2011. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

ha igaz is amit írtál akk is veszett fejsze nyele. ilyen helyzetből lefoglalás nélkül már nemlehet kikerülni.

am igaz?

2011. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
55%

ma 18:26


Talán ott bszod el, hogytervezel, pedig csak számolni kéne tudni, a nagyszámok törvénye mindíg bejön szóval aki keres az talál is.


Van értelme az idegeskedésednek?

Szerintem nincs, csak magadat szivatod vele azért mert mások hülyék.


Normális ez szerinted?



Amíg van mit enned, meg melegbe vagy és a gyereket is tudod etetni addig nincs okod idegeskedni, mert az összes többi lényegtelen, hiába van akármid ha nincs miből kaját venned!


Szóval ne tervezz, meg ne idegeskedj, mert baromság.


Dolgozz, és halmozd fel amit keresel, csak kajára költs semmi másra mert szerintem ebből előbb utóbb úgyis válás lesz, meg albérletbe költözés.


te jobbra az urad meg balra.

2011. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? És hol írtam, hogy csak egyszer büntettek meg?

2006-os keltezésü a legkorábbi idöpont. 2010 az utolsó. Ennyi idön belül összegyülhet. Férjem régebben egymillió forintnyi büntit szedett össze. Nem értem miért ilyen hihetetlen.

2011. ápr. 16. 18:32
 26/34 anonim ***** válasza:
78%

ma 18:28


Ha 5 évig nem fizetnek, akkor lehet, mert eladják a tartozást mindenféle követeléskezeéőnek azok meg ráterhelik az "ügyviteli költséget" Ugyanaz mint a parkolásnál..

2011. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Igen, tipikus tervezö ember vagyok, néha ez sem jó, ebben igazad van.

Keresnék szívesen munkát, de a pár hónapos babámat kire hagyom?

2011. ápr. 16. 18:36
 28/34 anonim ***** válasza:

Amúgymeg a legmocskosabb élethelyzetben is van mindíg kiút.


A nő eladja a testét.


A férfi meg amit tud.



Az a tied amit megeszel.

2011. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
78%
öcsém. ezzel az életednek vége. ebből hogy akarsz kilábalni mert én max 1 lehetőséget látok. fekete munka mert azt nemtilthatják le aztán irány külföld mert ott legálisan dolgozhatsz. fizetésbe meg lefoglalásba a bkv-nak már nincs szava
2011. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

18:34-nek:

Igen, így értettem a bkv-t, hogy ügyvéd írt a megbízásukból. Ezért ekkora az összeg. De kérek méltányosságot ha lehet.

2011. ápr. 16. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!