Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétszednek körülöttem az...

Szétszednek körülöttem az emberek! Legszívesebben elmenekülnék! Hova és mennyi idöre menjek, hogy ne készüljek ki teljesen?

Figyelt kérdés

Elöször kezdödött a barátnöimmel és a mocskos hazugságaikkal rólam. Aztán a férjem rokonsága elkezdett nyíltan gyülölni engem. Van egy pár hónapos gyermekem. Nemrég tudtam meg, hogy láthatási joggal fenyegetöznek - nélkülem akarják persze látni. Aztán kaptam a bkv-tól behajtási fenyegetést 186 ezer forintról. A Providenttöl is kaptam 70 ezer forintról, az Erste és UniCredit Banktól is 10-10 ezer forintról egy behajtólevelet. A férjem hónap elején elverte az egész fizetését, így sem nekem, sem neki nincs mit enni az egész hónapban. Minden nap veszekszünk emiatt.

Kezd nagyon elegem lenni, összecsaptak a fejem fölött a hullámok, nem tudok kimászni belöle, el akarok menni pár napra!!!

Hova menjek és mennyi idöre, hogy pihenjek egy kicsit és ne bolonduljak meg itt helyben?


2011. ápr. 16. 17:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

pár tipp:


Először is higgadj le.


Aztán a férjedtől kérdezd, meg, hogy hogyan lehetne szerinte megodlani az adósságokat, nem tudna e beszélni a rokonaival, hogy adjanak kölcsön.


Ha a rokonok nemet mondanak, vagy nem sgíetenek, akkro kérdezd mega férjedet, hogy akkor minek a nagy barátság a rokonokkal.


Ezzel a gyűlölködő rokonságot rövidre zárhatod.


Ha a férjed a rokonai mellett áll ki akkor jelentsd be a válást.


A válóperből ki tudod fizetni az adósságok rád eső részét a többi meg leygen az ő baja, plusz követelheted a gyerektartást.


Nyiltan a rokonság pofájába is mondhatod ezeket, hogy tudják mi merre hány méter!!



Második körben rendezd a munkaviszonyodat és találj valami munkát amiből eteted a gyereket, ha már a férjed meg a rokonsága erre alkalmatlan.


A hiteleket meg a behajtásokat szard le,

az evés meg a ruha legyen az első, télen meg a fűtés, illetve az hogy mindíg legyen a zsebedben pénz, legalább annyi, hogy egy albérletet ki tudj venni máról holnapra!

Ez a te vésztartalékod, különben elvehetik tőled a gyereket.


Szóval keress melót és szedj össze legalább 150 ezret amit tartalékba raksz és nem költöd el. persze ne bankkártyán tárold a pénzed mert akkor behajtják, és a férjed se tudja meg hogy van lóvéd meg senki más se.

2011. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
55%
Beszelj a hitelesekkel. Mondd el helyzetedet, allapodjatok meg egy kevesebb osszegbe, amit ki tudtok fizetni.
2011. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kérj segítséget rokonoktól, családsegítőtől, vöröskereszttől stb. A Bkv-nak írj egy levelet(ajánlottan), hogy méltányosságból (a babára való tekintettel és az anyagi helyzeted miatt is) engedjék el a büntetés egy részét, és csak az eredeti összegű büntetést kelljen kifizetned, azt is részletben. A bankokkal is lehet egyezkedni, ugyanezen okokra hivatkozva. Az ilyen rosszindulatú "barátnőket" meg kerüld el. Kérj a te családodtól támaszt, mert látom a férjed nem férfi a talpán hogy eddig jutottatok!
2011. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy mindegy, hoyga hitel kinek a nevén van ha házastársi vagy élettársi közösségben vagytok, akkor a te pénzedet is viszi a bank.


A hülye Bkv-t meg a legegyszerűbb lett volna átbszni csak nem kellett volna 5 évig várni ezzel...

2011. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

ja közben írtatok.

Lehet kérni beutalót az idegosztályra? Körzetihez kell mennem?

Az anyagiak talán nem is olyan lényegesek, azt el lehet intézni, csak sok volt most 1 hónapra, azért írtam bele. Meg persze megint én intézzek mindent, én rágjam szét magam mi lesz velünk, senki más nem foglalkozik vele. Inkább az a baj, hogy akik körülvesznek, azokat cseppet sem érdekli az én lelkivilágom.

Anyu vigyázna addig a picire. 2-3 nap is megváltás lenne ha ez tényleg lehetséges.

2011. ápr. 16. 18:16
 16/34 anonim ***** válasza:
23%

igen. persze. a bkv ellened szegül csakúgy küldik a csekkeket. a provident is ellened szegül. mindenki.


a provident egy rabló banda nemkellett volna leállni velük. sztem te vagy profi csöves leszel vagy mész a pszichiátriára. ne aggódj a kölcsönök megvárnak a kamatozással együtt.

2011. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Minek neked beutaló az idegosztáylra?


Az hiszed bárki is segít majd ott neked?


Közlöm veled, hogy leszrjáka problémáidat mindenhol, és csak te oldatod meg őket, ha pedig megfutamodsz a gyámhatóság el fogja szedni tőled a gyerekedet.


MAx ennyit fogsz kapni amennyit itt leírtak az emberek bárhova is mész.


A többit neked kell megoldanod, mert más nem fogja helyetted.

2011. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Megint kaptam jó ötleteket, köszönöm szépen!:)

Milyen jó, sokszor kívülálló tud gondolkodni, mert jelen pillanatban én képtelen lettem volna rá.

És a babát addig hova tegyem? A bölcsihez még nem elég idös, anyukám még javában dolgozik, ez a pár nap megoldható lett volna szabadsággal. De állandóra?

2011. ápr. 16. 18:22
 19/34 anonim ***** válasza:
90%

jaj már egy csomó mindenki azt írja hogy nem szabad elmenekülni pár napra sem. Mindenki érzi a saját határait, ha ő úgy érzi szüksége van pár napra jogy tista fejjel godolkodhasson akkor igenis menjen.

Én a helyedbe fognék egy kis sátort (ha van), és valami olcsó kempingezőbe elmennék. :D Vagy egy közeli kis nyugodt faluba, ahol pár napra elászállásolhatod magad. De mivel gondolom nem erre akarod a maradék énzt is szórni, menj el az egyik baránődhöz, aki messzebb lakik tőled.

2011. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem. Az a szomorú, hogy semmi támaszom nincs, férjem is úgy áll a dolgokhoz, hogy majd lesz valahogy, és a közös problémákkal is CSAK én foglalkozom. Egyre gyakrabban kapok sírógörcsöt, töröm a tányért, mert már megint az én nyakamba szakadt minden, ami elvileg nem csak engem kell, hogy érdekeljen.
2011. ápr. 16. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!