Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétszednek körülöttem az...

Szétszednek körülöttem az emberek! Legszívesebben elmenekülnék! Hova és mennyi idöre menjek, hogy ne készüljek ki teljesen?

Figyelt kérdés

Elöször kezdödött a barátnöimmel és a mocskos hazugságaikkal rólam. Aztán a férjem rokonsága elkezdett nyíltan gyülölni engem. Van egy pár hónapos gyermekem. Nemrég tudtam meg, hogy láthatási joggal fenyegetöznek - nélkülem akarják persze látni. Aztán kaptam a bkv-tól behajtási fenyegetést 186 ezer forintról. A Providenttöl is kaptam 70 ezer forintról, az Erste és UniCredit Banktól is 10-10 ezer forintról egy behajtólevelet. A férjem hónap elején elverte az egész fizetését, így sem nekem, sem neki nincs mit enni az egész hónapban. Minden nap veszekszünk emiatt.

Kezd nagyon elegem lenni, összecsaptak a fejem fölött a hullámok, nem tudok kimászni belöle, el akarok menni pár napra!!!

Hova menjek és mennyi idöre, hogy pihenjek egy kicsit és ne bolonduljak meg itt helyben?


2011. ápr. 16. 17:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
En is mennék veled, mert zùg a fejem.
2011. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de gondolom a behajtások nem derült égből jöttek, azért a bkv egy év után tart 186 ezer forintnál.

és te vettél fel több banktólis hitelt. (egyáltalán hogyan? letagadtad,hogy vana másik?)

Menj a te családodhoz és rendezd ezeket a dolgokat, mert mindent el fogsz veszíteni.

2011. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a pézt költsed az egyik csekkre, és máris nem kellene menekülnöd.
2011. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Elfutni a problemak elol nem fog segiteni. Hova akarsz menni egy par honapos picivel? Az elmenes is penzbe kerul.
2011. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az ideggyógyászatra, és kérj beutalót a psychiátriára idegösszeroppanás címén. Ott pihenhetsz 2-3 napot,1 hetet ingyen, de addig a gyerekkel ki lesz? Hová tudod tenni? Ne gondold, hogy a kórházi pszychiátrián csak bolondok vannak. Nagyon sok ilyen asszony van ott, aki idegileg kimerült.
2011. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
70%
Irány a Fülöp-Szigetek! Mostanában nagyon olcsó, odamenni.
2011. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyen esetben nem az a legjobb megoldás, hogy elmész valahova, és majd megoldódnak a bajok itthon. Nem. Ha el is mennél, gondolj bele, ki tudnál kapcsolódni, és teljes nyugalommal tudnál pihenni, miközben tudod, hogy milyen állapotok vannak, és lesznek akkor is, amikor hazaértél? Tapasztalatból sajnos azt mondom, hogy nem biztos. Azokban a napokban is az járna a fejedben, hogy hogyan oldhatnám meg a problémáimat...stb.

Bár nagyon nehéz, még jobban nézzél szembe a dolgokkal. Próbálj meg mindenkivel nyugodtan beszélni, beszéljétek meg a családban is a problémákat, veszekedés helyett az sokkal többet segíthet. A pénzt meg tényleg ne ilyen pár napos üdülésekre költsd, hanem a csekkekre, adósságokra. Ha így teszel, akkor idővel helyrehozhatod a gondokat, hidd el. Sok kitartást, és sikert kívánok:)

2011. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit felelőtlen vagy, nem gondolod?
2011. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
77%
Az elmegyógyintézetbe, pár évre.
2011. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

A bkv 5 év után tart itt. A hitelek nem az én nevemen vannak (csak az egyik, mivel a férjem itt lakik, közös a kassza, ezért ha kipakolják a lakást nem fogják megkérdezni, hogy melyikek az ö cuccai. Ja édesanyám is velünk él, de most ö sem tud segíteni. Inkább ez a gyülölködés, mocskolódás ami legjobban kikészít.

Egyelöre nincs pénz. De ha lesz (jövöhónap), akkor hova, ami olcsó (belföld)?...mert nem bírom már idegekkel...

2011. ápr. 16. 18:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!