Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Az egész bő...

Most mit tegyek? Az egész bő 3 hónapja történt .

Figyelt kérdés
Én most fogok diplomázni . Jó életem "van" , rendes szülők , legjobb barátnő , baráti társaság , albérletben lakom a legjobb barátnőmmel mert egy egyetemre járunk . De egy szemét dög vagyok iszonyat nagy bűntudattal !!! (Ne ítéljetek el!) . Az egész dolog az életemben 3 hónapja történt mikor a barátnőm akivel együtt lakok lement vidékre nagyszülőkhöz egy kis időre . Itt hagyva engem :( . Kicsit féltem mit fogok csinálni addig míg ő távol van de ő erősködött hogy mozduljak ki mert 4 hónapja már nem voltam sehol ( akkor szakítottunk a pasimmal). Hát gondoltam egye fene elmegyek a buliba úgy is ott lesz a baráti köröm is . Ott is voltak többek közt Robi is aki a legjobb barátnőm fiúja(akkor kB 6 hónapja voltak együtt) . Nekem a buli bejárat előtt a tűsarumban sikerült seggre ülnöm és még a fejemet is bevágtam és szerencsémre a cipőm hegye kitört . Na innen indult az egész . Robi felajánlta hogy haza kísér az elbéreltbe meg minden amúgy is jóban vagyunk és több éve ismerem haveri alapon. El is indultunk a haza kezemben a cipőmmel ott hagyva a többieket . De mivel unatkoztunk bementünk az albérletünkkel szembelévő kocsmába ahol nagyon jól éreztük magunkat rettentő sokat nevetünk és annál többet ittunk . Aztán olyan 2 fele érhettünk fel a szobámba de már éreztem hogy be vagyok rúgva mert a lépcsőzés is nagyon nehezen ment utána még a lépcsőházban ittunk egy kicsit és mikor bekísért megkérdeztem tőle hülyeségből hogy nem akar e puszit adni ahol bevertem a fejem mikor ő megpuszilta a homlokom majd szájon csókolt :O . Utána kiestek a dolgok csak foszlányok maradtak meg . Csak annyi maradt meg hogy reggel egymás mellett feküdtünk meztelenül az ágyban és a bútorzat le van verve . Nagyon kétségbe voltam esve hisz a barátnőm pasija . Próbáltam meggyőzni magam hogy nem vagyok ekkora szemét hogy ilyet tegyek de nem ment . Megkérdeztem Robit hogy most mi legyen erre ő azt mondta hogy tekintsünk meg nem történtnek . És ne szóljunk barátnőmnek mert ő nem akar vele szakítani . Akármilyen ocsmányak is tartottam a hazudozást belementem . Hazajött a barátnőm és mikor a szemébe néztem mindig elfogott a sírás és a bűntudat . Persze ő nem értette miért vagyok szomorú . Majd most pár hete észre vettem hogy nem jön meg hosszas ideje és fura dolgokat kezdtem érezni magamon pl feszült a mellem és sötétebbek is lettek állandóan vizelnem kellett és szédültem is . Majd rákerestem a neten és azt tanácsolták végezzek tesztet . Végeztem is és mind pozitívak lettek pedig elvégeztem 4 is . El akarok menni orvoshoz majd a jövő héten de ha ő is azt mondja mihez kezdjek ??? A legjobb barátnőm pasijától lesz akkor gyereket (de nekem még amúgy sem kéne!) ?? Az igazság az hogy nem emlékszem hogy védekeztünk volna de mással meg nem voltam csak vele !!!!! És ami a legrémesebb hogy hízni kezdtem és a barátnőm is megjegyezte hogy kövérebb lettem ! Most mihez kezdjek ezek után legszívesebben leugranék valami jó magas helyről ! :'(
2011. ápr. 16. 02:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező: a világ ok okozati módon működik. Minden tettünknek következménye van. MINDEN tettünknek- nincs kivétel. Ezt majd megtaníthatod a gyermekednek.


Egy Élet, egy kis ártatlan Lélek jelentkezett nálad, végtelen bizalommal rád bízta magát, tested a bölcsője.

Ő már szeret téged, ősbizalommal, feltétel nélkül- nem tudod megölni, mert a lélek halhatatlan.

A legjobb következményei következő tetteidnek csak akkor lehet, ha Te is szeretettel gondolsz Rá és szeretettel nevelgeted majd.

Ugye nem mérhető egy élet-halál kérdéshez az, mit szól a barátnő/környezet, vagy bárki?

Ha téged édesanyád megölt volna, nem tanulhatnál most ilyen gondtalanul.

Fogadd szeretettel Őt.

2011. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%

egy majdnem diplomás ember legyen már annyira igényes, h helyesen írja le a szavakat.


akkora kamu ez, mint a ház!


mi az, h 3 hónapig nem jön meg, és nem kezdesz el pánikolni? nekem ha 1 hetet késik már csinálom is a tesztet, annak ellenére, h védekezünk a párommal.

2011. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha akkor ilyen okos voltál akkor most is legyél ilyen okos.

Ja és legyen képed bevallani, hogy mit csináltál.

2011. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azóta van valami változás/fejlemény az ügyben, Kérdező? 0.o Megosztod velünk?
2011. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!