Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Az egész bő...

Most mit tegyek? Az egész bő 3 hónapja történt .

Figyelt kérdés
Én most fogok diplomázni . Jó életem "van" , rendes szülők , legjobb barátnő , baráti társaság , albérletben lakom a legjobb barátnőmmel mert egy egyetemre járunk . De egy szemét dög vagyok iszonyat nagy bűntudattal !!! (Ne ítéljetek el!) . Az egész dolog az életemben 3 hónapja történt mikor a barátnőm akivel együtt lakok lement vidékre nagyszülőkhöz egy kis időre . Itt hagyva engem :( . Kicsit féltem mit fogok csinálni addig míg ő távol van de ő erősködött hogy mozduljak ki mert 4 hónapja már nem voltam sehol ( akkor szakítottunk a pasimmal). Hát gondoltam egye fene elmegyek a buliba úgy is ott lesz a baráti köröm is . Ott is voltak többek közt Robi is aki a legjobb barátnőm fiúja(akkor kB 6 hónapja voltak együtt) . Nekem a buli bejárat előtt a tűsarumban sikerült seggre ülnöm és még a fejemet is bevágtam és szerencsémre a cipőm hegye kitört . Na innen indult az egész . Robi felajánlta hogy haza kísér az elbéreltbe meg minden amúgy is jóban vagyunk és több éve ismerem haveri alapon. El is indultunk a haza kezemben a cipőmmel ott hagyva a többieket . De mivel unatkoztunk bementünk az albérletünkkel szembelévő kocsmába ahol nagyon jól éreztük magunkat rettentő sokat nevetünk és annál többet ittunk . Aztán olyan 2 fele érhettünk fel a szobámba de már éreztem hogy be vagyok rúgva mert a lépcsőzés is nagyon nehezen ment utána még a lépcsőházban ittunk egy kicsit és mikor bekísért megkérdeztem tőle hülyeségből hogy nem akar e puszit adni ahol bevertem a fejem mikor ő megpuszilta a homlokom majd szájon csókolt :O . Utána kiestek a dolgok csak foszlányok maradtak meg . Csak annyi maradt meg hogy reggel egymás mellett feküdtünk meztelenül az ágyban és a bútorzat le van verve . Nagyon kétségbe voltam esve hisz a barátnőm pasija . Próbáltam meggyőzni magam hogy nem vagyok ekkora szemét hogy ilyet tegyek de nem ment . Megkérdeztem Robit hogy most mi legyen erre ő azt mondta hogy tekintsünk meg nem történtnek . És ne szóljunk barátnőmnek mert ő nem akar vele szakítani . Akármilyen ocsmányak is tartottam a hazudozást belementem . Hazajött a barátnőm és mikor a szemébe néztem mindig elfogott a sírás és a bűntudat . Persze ő nem értette miért vagyok szomorú . Majd most pár hete észre vettem hogy nem jön meg hosszas ideje és fura dolgokat kezdtem érezni magamon pl feszült a mellem és sötétebbek is lettek állandóan vizelnem kellett és szédültem is . Majd rákerestem a neten és azt tanácsolták végezzek tesztet . Végeztem is és mind pozitívak lettek pedig elvégeztem 4 is . El akarok menni orvoshoz majd a jövő héten de ha ő is azt mondja mihez kezdjek ??? A legjobb barátnőm pasijától lesz akkor gyereket (de nekem még amúgy sem kéne!) ?? Az igazság az hogy nem emlékszem hogy védekeztünk volna de mással meg nem voltam csak vele !!!!! És ami a legrémesebb hogy hízni kezdtem és a barátnőm is megjegyezte hogy kövérebb lettem ! Most mihez kezdjek ezek után legszívesebben leugranék valami jó magas helyről ! :'(
2011. ápr. 16. 02:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
diplomád az van ,de egy koton felhúzása problémát jelent
2011. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
szerintem kamuzik.
2011. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem Robit hogy most mi legyen erre ő azt mondta hogy tekintsünk meg nem történtnek ."


igen érdekes megoldás. a terhességet is tekintsétek meg nem történtnek

2011. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is olyan érzésem van, hogy a történet nem igazi, mert ennyire (már bocsáss meg), HÜLYE senki sem lehet! Azt hittem eddig, hogy diplomázni csak valamennyire normális emberek szoktak.


Előszőr is:


A mese ott kezdődik, hogy elmentél bulizni. Ezzel semmi baj sincs.

És itt kezdődik a kitalált rész - szerintem. A filmek klasszikusa, hogy a legjobb barátnő, és a barátnőjének a pasija részegen hazamennek, persze, csak hogy hazakísérjék egymást. Kissé eltúloztad a dolgot azzal, hogy a bútorok fel voltak döntve. Mindennek nekiestetek, olyan szenvedélyesek voltatok??? Tipikus dolog, hogy persze jön a terhesség. Izgalmasabbá teszi a dolgot... Szőke vagy? Te azon kezdtél el aggódni, hogy meghízol???? Egy barátság mehet tönkre, egy életről kell döntened, és mégis azon esel a legjobban kétségbe, hogy hízni kezdtél? Ha megtartod a gyereket, észre fogják venni. Ha nem, akkor max ráfogod arra, hogy sokat ettél mostanában. Most a legkisebb problémád a súlyod... Ott a barátnőd, akit elárultál, és akinek képes vagy a szemébe hazudni. Ott van a pasi is, akiről elég sokmindent elárul az, hogy képes a párja szemébe hazudni. Ha bírta 3 hónapig, bírja tovább is. NYilván nem előszőr csalja meg a csajt. Diplomás eszeddel már az esemény után egy hónappal vehettél volna tesztet, még ha a tünetek nem is jelentkeznek, de jobb félni, mint megijedni. Szerintem az a pár száz ft jobban megérte volna, mint ami most fog következni, feltéve ha igaz!


Barátnődnek el kell árulnod a dolgokat. Ha hülye, akkor nem dobja a pasit, és veled is barátságban marad. Márpedig ahogy téged elnézlek, arrafelé nem sok észt osztanak... Komolyan, ilyen hülyeséget.... A 16 éves hugom óvatosabb...

2011. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

én láttam egyszer egy képregényt amiben egy fogassal csináltak abortszt.


robinak még sokba fog fájni az az egy dugás.

2011. ápr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok ez a történet, persze, simán előfordulhat a valóságban.. de egyelőre nem pazarolom az időmet, amíg meg nem erősíted, hogy nem kamu.
2011. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%
Robi szépen kisunnyog majd, és magára hagyja, szerintem. Semmi nem kötelezi a gyerektartás kifizetésére.
2011. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Én nem szólnék egyiknek sem, egyedül elintézném.
2011. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem simán előfordulhat, hogy nem kamu a sztori, sok ilyet hallottam már.

Mindenképpen el kell vetetni a magzatot, ha lehet. Milyen jövője lenne a gyereknek? erre is gondolni kell, nem csak arra, hogy jajj, megölünk valakit.

A barátnődnek valszeg el kéne mondanod, mert úgysem fogod kibírni így. Amúgy ez egy kapcsolatban válóok, szóval... fél év még nem a világ.

A 3 hónapp nekem sem stimmel amúgy, mert 6 héten belül mindenképpen észreveszed, ha terhes vagy...

2011. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
na mi lesz kérdező? kamu vagy nem?
2011. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!