Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Az egész bő...

Most mit tegyek? Az egész bő 3 hónapja történt .

Figyelt kérdés
Én most fogok diplomázni . Jó életem "van" , rendes szülők , legjobb barátnő , baráti társaság , albérletben lakom a legjobb barátnőmmel mert egy egyetemre járunk . De egy szemét dög vagyok iszonyat nagy bűntudattal !!! (Ne ítéljetek el!) . Az egész dolog az életemben 3 hónapja történt mikor a barátnőm akivel együtt lakok lement vidékre nagyszülőkhöz egy kis időre . Itt hagyva engem :( . Kicsit féltem mit fogok csinálni addig míg ő távol van de ő erősködött hogy mozduljak ki mert 4 hónapja már nem voltam sehol ( akkor szakítottunk a pasimmal). Hát gondoltam egye fene elmegyek a buliba úgy is ott lesz a baráti köröm is . Ott is voltak többek közt Robi is aki a legjobb barátnőm fiúja(akkor kB 6 hónapja voltak együtt) . Nekem a buli bejárat előtt a tűsarumban sikerült seggre ülnöm és még a fejemet is bevágtam és szerencsémre a cipőm hegye kitört . Na innen indult az egész . Robi felajánlta hogy haza kísér az elbéreltbe meg minden amúgy is jóban vagyunk és több éve ismerem haveri alapon. El is indultunk a haza kezemben a cipőmmel ott hagyva a többieket . De mivel unatkoztunk bementünk az albérletünkkel szembelévő kocsmába ahol nagyon jól éreztük magunkat rettentő sokat nevetünk és annál többet ittunk . Aztán olyan 2 fele érhettünk fel a szobámba de már éreztem hogy be vagyok rúgva mert a lépcsőzés is nagyon nehezen ment utána még a lépcsőházban ittunk egy kicsit és mikor bekísért megkérdeztem tőle hülyeségből hogy nem akar e puszit adni ahol bevertem a fejem mikor ő megpuszilta a homlokom majd szájon csókolt :O . Utána kiestek a dolgok csak foszlányok maradtak meg . Csak annyi maradt meg hogy reggel egymás mellett feküdtünk meztelenül az ágyban és a bútorzat le van verve . Nagyon kétségbe voltam esve hisz a barátnőm pasija . Próbáltam meggyőzni magam hogy nem vagyok ekkora szemét hogy ilyet tegyek de nem ment . Megkérdeztem Robit hogy most mi legyen erre ő azt mondta hogy tekintsünk meg nem történtnek . És ne szóljunk barátnőmnek mert ő nem akar vele szakítani . Akármilyen ocsmányak is tartottam a hazudozást belementem . Hazajött a barátnőm és mikor a szemébe néztem mindig elfogott a sírás és a bűntudat . Persze ő nem értette miért vagyok szomorú . Majd most pár hete észre vettem hogy nem jön meg hosszas ideje és fura dolgokat kezdtem érezni magamon pl feszült a mellem és sötétebbek is lettek állandóan vizelnem kellett és szédültem is . Majd rákerestem a neten és azt tanácsolták végezzek tesztet . Végeztem is és mind pozitívak lettek pedig elvégeztem 4 is . El akarok menni orvoshoz majd a jövő héten de ha ő is azt mondja mihez kezdjek ??? A legjobb barátnőm pasijától lesz akkor gyereket (de nekem még amúgy sem kéne!) ?? Az igazság az hogy nem emlékszem hogy védekeztünk volna de mással meg nem voltam csak vele !!!!! És ami a legrémesebb hogy hízni kezdtem és a barátnőm is megjegyezte hogy kövérebb lettem ! Most mihez kezdjek ezek után legszívesebben leugranék valami jó magas helyről ! :'(
2011. ápr. 16. 02:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Ha az egész tényleg bő 3 hónapja történt, akkor el sem tudod már vetetni... Mo.-n csak a 12. hétig végeznek abortuszt, ami a harmadik hónapnak felel meg. Persze nem fognak elküldeni, ha egy-két nappal túllépted, de bele kell számolni azt is, hogy el kell menj dokihoz ultrahang miatt, aztán védőnő, utána vissza kórház, gondolom még nem szültél, tehát egy éjszaka méhtágítóval és másnap meg a dolog. Hogy nem vetted észre, hogy 3 hónapig nem volt menstruációd?

A másik dologgal kapcsolatban, jobb, ha elmondod neki az igazat. Egyedül amúgy sem egy álom végigcsinálni ezt az egészet, és előbb-utóbb úgyis feltűnik neki is, hogy valami bibi van. Ha máskor nem, hát észreveszi, hogy a legfurcsább dolgokat kívánod a leghülyébb pillanatokban és kész, le is buktál. Tudod, hogy van ez, a barátság örök.. Ha tényleg annyira jóban vagytok és fontos vagy neki, meg fog bocsátani. Még, ha neheztelni is fog először.

A dokit meg ne halogasd különben késő lesz!!

2011. ápr. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

1: irány a doki

2: ha valóban annyira jó barátnők vagytok, akkor el kell mondanod neki.

Az igaz, hogy nem fog a mellére ölelni, az örömtől, de az is igaz, hogy nem csak te hibáztál. Az, hogy egy megtörtént 2 ember kellett hozzá. Ha pedig a pasija veled megtette, akkor mi arra a garancia, hogy más lánnyal nem fekszik le? Ebben a szituban lássuk be: mind ketten hibáztatok (nem kicsit)

2011. ápr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez valami romantikus vígjáték forgatókönyve, még az sem kizárt hogy láttam.


Akárhogy is lesz nincs gáz, legfeljebb majd hárman kézenfogva belegyalogoltok a naplementébe a film végén.

2011. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

..mi az, hogy ne ítéljünk el?? Azt csinálom, amit akarok!!

Igenis elítéllek, és egyben szánlak mélységesen..

Hogy lehet ennyire felelőtlen egy felnőtt nő?? Hogy lehetsz ilyen barátnő?? Gratulálok....

Viszont nincs mese, el kell mondd a barátnődnek - biztos fog neki örülni, a szüleidnek - ők is -, és Robinak is, hogy kitálalsz, mert ez titokban nem maradhat, főleg ha már tényleg kicsúsztál a 3 hónapból...

Csak remélni tudom, hogy egy kamu ez az egész..

2011. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Van egy érzésem, hogy kitaláltad ezt a történetet, és nevetsz, hogy vannak, akik komolyan veszik, s tanácsokat adnak.

Ha igaz, akkor itt sajnálni csak a barátnődet lehet. Hogy mit tegyetek? Kézenfogva álljatok elé, mondjátok el neki, legalább egyszerre szabadul meg két olyan embertől, akikre méltatlanul pazarolta szeretetét. Az albérletből sürgősen költözz ki, de a földszint kapun!

Gyermekednek meg meséld el, mikor kérdezi:Anya, kérlek meséld el nekem! Mert lehet, a papa sem marad melletted.

Ne haragudj, nem gúnyból írtam, de annyit nem tudnék inni, hogy a barátnőm pasiját csábítsam el.

2011. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Epic FAIL!

Azt hiszem most ideje elkezdened életedben először felnőttként viselkedni, és felelősséget vállalni a tetteidért. A bulizásnak, kocsmázásnak ezennel vége, gyereked lesz, akinek jó körülményeket kell biztosítanod. Első körben szólj az apának, hogy mi a pálya, 90% eséllyel bepánikol majd, és letagad mindent. Második körben valld be az egészet a barátnődnek, aki ezért meggyűlöl majd, és vége a barátságotoknak, de ez érthető. Ez a minimum, ha már elárultad. Az orvos majd tájékoztat a továbbiakról a 3. lépésben. Ha megszületik, és az apa továbbra sem vállalja a felelősséget, akkor gyerektartást kell kérni, mert minden fillérre szükséged lesz.

2011. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%

lesz egy szép kisgyereked és felneveled

ne öld meg

2011. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Így jártál, megérdemled!


Remélem, a bnőd ezután úgy otthagy, ahogy az annak a rendje. Én képtelen lennék annyira beb.szni, hogy a legjobb bnőm pasijával szexeljek.

Egyébként jó nagy idi.óta vagy, "majdnem diplomás" létedre! Védekezésről nem hallottál? Meg az sem tűnt fel, h nem jött meg már 3 hónapja??? Gratulálni tudok hozzá!


A babát talán még elvetetheted, ha nem tudtál a várandósságodról (bár számomra ez is furcsa) ki lehet tolni a 12 hetet asszem 14-re.

Az apára ne nagyon számíts, meg a pénzére sem. Ha nem házasodtok össze/nem vállalja fel a gyereket, nem köteles gy.tartást fizetni.


És az a legjobb, ha szépen a bnőd elé álltok, és bevalljátok neki, milyen ocsmányságot műveltetek.

2011. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Mindjárt diplomás, és azt hiszi a gyereket a gólya hozza!Védekezésről még nem hallottál? Három hónapig nem tűnik fel semmi? Hülye vagy anyám, neked nem kéne diploma, alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.A dolog erkölcsi részéről nem is beszélve. Legjobb barátnő pasijával, aztán meg sunnyogunk, hogy nem is történt semmi. Eszem megáll!
2011. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
megerdemled a sorsod, szanalmas vagy
2011. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!